Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
12599 wpisów.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 19, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
kask z Malopolska napisał/a Marzec 18, 2018:
Najukochańsza św. Rito proszę Cię z całego serca aby jutro wyniki mojego brata wyszły dobrze miej go w swojej opiece uproś u Pana Boga modlitwa aby wszystko było w porządku
Beata z Lublin napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito błagam Ciebie o modlitwę w mojej intencji żeby biopsja znamienia wykazała, że jest wszystko w porządku i że jestem zdrowa.
Patrycja z Lublin napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dziękuję za wszystkie łaski, które otrzymałam za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o pomoc dla mnie w znalezieniu pracy, zmień moje życie, wiesz co mnie gnębi. Pomóż mi
M z K napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy tydzień. Proszę o modlitwę abym zdobyła kolejny stopień zawodowy znalazła nową pracę, męża i miejsce zamieszkania. Błagam o pomoc w moich zmartwieniach i troskach. Błagam aby kolega odzywał się do mnie i abyśmy mogli się spotkać porozmawiać i aby nie obgadywano nas w pracy. Proszę o pomoc wstawiennictwo i modlitwę w moich intencjach noszonych w sercu.
Maria z Sosnowiec napisał/a Marzec 18, 2018:
Twojej opiece święta Rito powierzam moich synów Michała i Marcina z rodziną. Błagam Cię święta Rito uproś u Pana Boga uzdrowienia mojego syna Marcina z choroby nowotworowej.. Proszę Cię Święta Rito uproś u Pana Boga zdrowie dla mnie i mojego męża Czesława, nie opuszczaj nas, wysłuchaj naszej modlitwy, wspomagaj w niedoli. Maria.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito błagamy o pomoc. Bóg zapłać za wszystko.
Mariola z Sieradz napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito błagam o pomoc w sprawie sądowej. O pomyślne rozwiązanie spraw urzędowych. O uwolnienie Dominika od wszelkiego zła - alkoholu, złego towarzystwa. Proszę Cię także św. Rito o dobrych mężów i dzieci dla Renaty oraz Marioli
Aga z Mosina napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie. Proszę abym umiała być odważniejsza oraz aby w pracy było mniej stresująco. Św. Rito módl się za nami.
Katarzyna z Tomaszów napisał/a Marzec 18, 2018:
Obejmij mnie płaszczem Twojej miłości i opieki. Prowadź wspieraj módl się za mną.
Renata napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito dziękuję za łaski, nadal proszę o miłość chłopaka i szczęście dla mojej córki.
Anita z Otwock napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito pomóż mi i wybrankowi mojego serca przezwyciężyć leki, opór, nieudolność. Spotkałam człowieka z którym pragnę cieszyć się życiem, smucić. Chcę być dla niego skałą i dać mu prawdziwą przyjaźń. Wstaw się za nami do Ojca, Jego Syna i Ducha Św.
Aga z Lubelskie napisał/a Marzec 18, 2018:
Proszę św. Rito wyproś u Ojca by serce P. otworzyło się na mnie, by wreszcie mnie pokochał
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę miej pod opieką moja siostrę Jolantę proszę dary Ducha Świętego o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy dobrą rehabilitację i skuteczne leczenie. Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę błogosław mojej mamie Irenie daj Jej zdrowie oraz proszę o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski. Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i pomoc w pracy żebym pozostała w pracy na dotychczasowych warunkach i miejscu. Miej mnie pod swoją opieką i prowadź w każdym dniu z błogosławieństwem w czasie wielkiego postu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Magda z Warszawa napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito dziękuję za Twoje wstawiennictwo. Święta Rito proszę o zdrowie dla moich dzieci - córeczki i nienarodzonego jeszcze dzidziusia. Proszę, by wyniki badań, które będę wykonywać w poniedziałek były dobre i by mój stan zdrowia nie zagrażał dzidziusiowi. Proszę, by kontrola skarbowa i sanepidu wypadły pomyślnie. Proszę, by udało mi się sprawnie dokończyć pokój dla mojej córci, o którym tak marzy. Proszę, by moja teściowa wyzdrowiała i mogła chodzić. Miej nas Boże w swej opiece. Święta Rito módl się za nami!
Dorota z Gdańsk napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o Twoją opiekę i pomoc w pracy w rozwiązaniu problemów, proszę o pozostawienie na dotychczasowych warunkach i miejscu. Błogosław każdego dnia.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię, aby Paweł zabrał mnie do swojej miejscowości.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać za wstawiennictwo
Dorota z Kraków napisał/a Marzec 18, 2018:
Kochana Święta Rito, bardzo Cię proszę o modlitwę i wstawiennictwo u Pana Boga i Mateńki w intencji mojego wyzdrowienia z choroby nowotworowej. Aby operacja, która odbędzie się we wtorek 20 marca udała się, a ja żebym się z niej obudziła i żebym nie miała żadnych komplikacji. Żeby choroba ustąpiła i żebym jeszcze długo żyła, a ja obiecuję, że będę się odwdzięczać Panu Bogu, Mateńce i Tobie Święta Rito przez resztę mojego życia. Mam kochanego męża i kochane dzieci dlatego muszę dla nich żyć.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 18, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o opiekę nad całą naszą Rodziną. Proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Proszę chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Św. Rito błogosław i czuwaj nad nami każdego dnia. Serdeczne Bóg Zapłać
EWA z KRAKÓW napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito, dziękuję za dar łaski i nadziei w tej trudnej sprawie. Z całego serca nieustająco proszę Cię o wstawiennictwo w intencji Radosława i jego Rodziców, aby otrzymali właściwą pomoc, Radosław wyzdrowiał i ukończył rozpoczęte studia. Ufam Tobie.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę cie o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia. Św. Rito ratuj. Dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych. Serce Jezusa Chrystusa zmiłuj się nade mną.
krystyna z CHRZANÓW napisał/a Marzec 18, 2018:
Ukocha święta wstawiaj się u Pana za moją rodziną. Nasza sytuacja finansowa jest bardzo skomplikowana. Błagam Cię św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych, pomóż nam. Będę u Twoich stóp jak co miesiąc w Krakowie. Będę Cię czcić i prosić o wszystkie łaski. Bardzo dziękuję, że pomagasz, że Jesteś.
Katarzyna z Podkarpackie napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę cię o zdrowie dla mojej starszej córki, która przechodzi ciężkie chwile, o spokój dla niej żeby z tego wyszła. I o zdrowie dla młodszej córki i męża. Bóg Zapłać
Joanna z Warszawa napisał/a Marzec 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię o spokój dla mojej mamy. Niech wreszcie się pogodzi z ciotką. Daj jej siłę i wiarę. Pomóż w rozwiązaniu sprawy
BABCIA z mielec napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę cie o cud uzdrowienia mojego wnuka Wojtusia aby zaczął chodzić i mówić, i o zdrowie dla jego mamy chorej na raka. Proszę o modlitwę.
Roksana z Sarnów napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito błagam poproś Pana Boga aby uwolnił mojego syna z nałogu i agresji; błagam Cię
ANNA z Nowogard napisał/a Marzec 18, 2018:
Błagam o życie bez raka, spokój duszy i ciała, opiekę wszystkich świętych, Anioła Stróża, wygraną w sądzie, miłość, zdany egzamin.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 18, 2018:
Rito Nasza mniej w Opiece p. Ewelinę i Piotra od Szerzenia Nowenny Pompejańskiej. Ritko zaatakuj sposobem o Elę. Kochana nasza Siostro Bóg zapłać.
Ewa napisał/a Marzec 18, 2018:
Święta Rito proszę o wstawiennictwo w mojej beznadziejnej sytuacji finansowej, która po ludzku jest beznadziejna.
iwona z Bytom napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito błagam żebym nie musiała składać oświadczenia majątkowego. Błagam.
Bożena z P napisał/a Marzec 17, 2018:
Kochana św. Rito dla Ciebie wszystkie róże świata za Twą pomoc, opiekę i wstawiennictwo. 🌹🌹🌹
Benita napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo w intencji uzdrowienia i uratowania małżeństwa Benity i Tomasza. O to by w chwili rozpaczy i depresji mieć siłę by żyć.
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę Cie aby Paweł K zabrał mnie do swojej miejscowości Prosze Cie święta Rito o tą beznadziejną prośbę
Aneta z ok Piotrkowa tryb napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę Cie aby Paweł K. zrozumiał moją miłość do niego i sam ją odczuł do mnie.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito walcz ze mną do końca.
Maria z Szweningen napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę o zdrowie dla wnuka i sakrament chrztu. Babcia
jacek z Bydgoszcz napisał/a Marzec 17, 2018:
Św.Rito proszę o łaskę przebaczenia i jeszcze większego zrozumienia.dziękuję tobie św.Rito że otaczasz nas swoją opieką i wypraszasz wszystkie łaski i dobro które nas spotyka.Proszę strzeż nas i pomagaj w pogłębianiu naszej miłości z Dorotą, moją cudną różą. Za ten cudny dar i piękno w pięknie.dopomóż nam w znalezieniu naszego domu, nie miejsca ale prawdziwego domu.I w spełnieniu naszych wspólnych planów. Bóg zapłać.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę cię błagam za przyczyną Serca Jezusowego o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci odzyskanie radości życia żebym mogła iść do pracy i pomagać innym. Jezu zmiłuj się nade mną błagam uzdrów pomóż.
Edyta z Siedlce napisał/a Marzec 17, 2018:
Święta Rito proszę Cię o mądrość dla mojego synka Marcela. Proszę Cię aby skończyły się jego problemy z matematyką.
Bożena z P napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę Cię, św Rito o opiekę nad moją siostrą T. aby nowy i jakże trudny etap jej życia przebiegał bez kłopotów. Niech święty Józef i Matka Boża strzegą i wspomagają. Amen
Gosia z BIAŁOGARD napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito za Twoim wstawiennictwem błagam o zdrowie. Gosia
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 17, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie moich dzieci wnusi i całej mojej rodziny . Proszę uproś mi u Miłosiernego Pana wszelkie łaski i dary Ducha św dla całej mojej rodziny. Proszę również o dobry wybór drogi życia i dobrą prace dla córki oraz wszelkie łaski i moc Ducha św. dla Syna i jego rodziny. Św. Rito chroń mnie moje dzieci wnusie i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi i czuwaj każdego dnia by zło nas nie dotykało.Serdeczne Bóg zapłać
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach wiadomych Panu Bogu oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski.Za każdą modlitwę serdeczne. Bóg zapłać.
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 17, 2018:
O święta Rito proszę Cię dobrą i mądrą żonę dla mojego syna.O błogosławieństwo dla niego i przemianę życia.
M z K napisał/a Marzec 17, 2018:
Św Rito proszę o wstawiennictwo u Pana Boga dla mnie o Dary Ducha Świętego i łaski na nowy dzień. Błagam o pomoc w znalezieniu nowej pracy oraz nowego miejsca zamieszkania. Proszę postaw na mojej drodze dobrego wiernego i kochającego męża. Proszę o modlitwę aby kolega odzywał się do mnie. Błagam aby bratu udało się rozwinąć biznes o zdrowie wytrwałość i siłę dla mamy i brata. Św. Rito ufam Twojej sile. Jezu Ufam Tobie proszę o modlitwę w moich prośbach.
Teresa z .... napisał/a Marzec 17, 2018:
Moje życie pełne strachu brak diagnozy. Św. Rito uproś u Pana potrzebna diagnozę dla mnie . Proszę też o zdrowie dla Bogusi żeby wygrała chorobę z rakiem. Proszę by ból ustąpił.
Renata napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito nadal błagam o cud w postaci szczęścia i miłości chłopaka dla mojej smutnej, rozgoryczonej i zrezygnowanej córki, bardzo proszę,
Iwona napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę przemiany serca i nawrócenia dla Marioli i jej wnuczki Julii, proszę o łaskę uzdrowienia relacji w ich rodzinie oraz uwolnienie od wszelkiego zła. Święta Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w intencji Marioli i jej rodziny
Czcicielka napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie i spokojne życie dla Zofii; o umocnienie wiary Anny, aby była dobrą dziewczyną i poznała wartościowego chłopca
Katarzyna napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito. Ofiaruję Ci wszystkie róże świata w podziękowaniu za łaski już wyproszone. Wiesz jednak, że moje kłopoty są olbrzymie. Wstaw się proszę za mną i wyproś proszę łaskę rozwiązania moich problemów i odzyskanie normalnego życia. Co dzień niosę swój krzyż z Chrystusem, Ty o tym wiesz.Ulituj się proszę i pomóż swoim wstawiennictwem. Bóg zapłać.
Izabela z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o zdrowie i dobre wyniki dla mojego chrzestnego Jarosława oraz o dobrą sytuację dla mnie aby wszystko pomyślnie się ułożyło i moje plany i zamierzenia /również te wypoczynkowe się powiodły/
Ernest napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o rozwiązanie mojej beznadziejnej sytuacji.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito z Elą bardzo źle dopomóż Nam, dziękujemy. Bóg z Tobą
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji powrót pamięci radość i sens życia Serce Jezusa Chrystusa pomóż uzdrów błagam Cię.
Ewa z Anglia napisał/a Marzec 16, 2018:
O zdrowie i szczęście.
Joanna z Pomorze napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę o dalsze wsparcie w mojej sprawie osobistej, o wspólną rodzinę, wsparcie, czas, bycie razem. Dziękuję za opiekę, którą mnie otaczasz.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rio proszę o wiarę dla syna , odsuń od niego zło, które go otacza, proszę by kończył szkole , studia i był dobrym człowiekiem.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito,dopomóż mi rozwiązać wszystkie problemy, aby w sercu moim zapanował pokój. Otaczaj opieką moje dzieci i całą rodzinę. Proszę też o zdrowie dla Heleny i bliskich, wyproś nam wzmocnienie wiary, wspieraj w naszych potrzebach. Bóg zapłać
Jarek z C napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito proszę Cię wstaw się u Pana aby moje małżeństwo przetrwało i uzdrowienie z choroby mojej żony.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito ratuj nas.
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 16, 2018:
O Najdroższa, św. Rito dziękuje za wszystko ,za to ze jesteś z nami , za wszystkie wyproszone dla nas łaski św. Rito dziękuję ze jesteś. Kochana św. Rito i jak zawsze proszę Cie o błogosławieństwo i moc Ducha św. dla mnie moich dzieci ,wnusi i całej mojej rodziny .Proszę o dobry wybór drogi życia i dobra prace dla mojej córki .oraz wszelkie laski i dary Ducha św. dla syna i jego rodziny , chroń nas przed złem i złymi ludźmi ,Pomagaj nam nieustannie . Jezu Ufam Tobie proszę Zajmij się Tym wszystkim. Św. Rito bądź z nami każdego dnia. Bóg zapłać
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito błagam o miłość z Piotrkiem. Proszę daj mu Światło Ducha Świętego by jego serce poruszyło się na mnie jeśli jest taka wola Boga. Czuwaj nad Nami byśmy mogli być razem. Proszę również o opiekę nad siostrą, pomóż jej w tym stresującym dla niej czasie. Św. Rito Ty wszystko możesz. Z góry dziękuję za to co już jest i przepraszam za wszystko. Bóg zapłać
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 16, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i moim w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane dary. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Barbara z Rzeszów napisał/a Marzec 16, 2018:
O święta Rito błagam Cię,pomóż mi aby Damian przestał niszczyć swoje dzieci, dając im zły przykład, mścić się na swojej żonie,o przemianę serca dla niego i nawrócenie. Dziękuję.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 16, 2018:
Kochana św.Rito błagam z całego serca pomóż memu siostrzeńcowi żeby wyniki wyszły bardzo dobre błagam cie broń go o zła żeby wszystko zaliczył . Czuwaj nad nim Proszę cię . Panie mój pomóż memu siostrzeńcowi błagam. Jezu Ufam Tobie
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 16, 2018:
Walcz o nas św. Rito.
iza napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito, Ty wiesz w jakim jestem teraz stanie, wspieraj mnie proszę, bym wyzbyła się tych destrukcyjnych skłonności by praca nad sobą nad emocjami przyniosła owoce,by Pan Swoja Miłością uzdrowił me serce i nadał sens życia, bym żyła tym co jest, każda chwilą bardzo proszę wstaw się za mną, by moja sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie, tak bardzo teraz potrzebuję pieniędzy, bym mogła zrealizować swoje cele, które nadadzą sens memu życiu. proszę Cię, módl się za mną
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito wstaw się u Pana za mną w tej trudnej sytuacji, gdy opadam z sił, nie umiem sobie ze sobą poradzić, w Tobie mój ratunek! Wyproś by Pan uzdrowił mnie, uleczył z destrukcyjnych skłonności, by Jego miłość przyniosła mi pokój serca i siłę do życia... i w wiadomej intencji, tak ważnej teraz dla mnie która by pomogła wiele spraw rozwiązać...módl się za mną i wspieraj proszę. Amen Anna
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę o błogosławieństwo, moc Ducha Św. i wszelkie łaski dla mnie, mojej córki i rodziców. Proszę o dobry wybór drogi życia dla mojej córki ,wszelkie łaski i dary Ducha Światło, siły i mądrość Ducha Świętego. Jezu Ufam Tobie, Ty wszystko wiesz. Zajmij się Tym wszystkim. Proszę, św. Rito chroń mnie, moje dziecko i Rodziców przed złem i złymi ludźmi. Błogosław nam każdego dnia. Bóg zapłać . Amen Anna
Anna z Warszawa napisał/a Marzec 16, 2018:
Święta Rito błagam o ratunek i pomoc w uzyskaniu pieniędzy na spłatę długów mieszkaniowych i uzyskania pieniędzy na spłatę potężnych długów dla Anny. Spraw żeby Jezus Chrystus się ulitował w tak po ludzku beznadziejnej sytuacji. .Wyproś potrzebne Łaski u Pana i ochroń mnie od wszelkiego zła i niebezpieczeństwa. Jezu Ty się tym zajmij.Amen
Beata z Wieliczka napisał/a Marzec 16, 2018:
Św. Rito dziękuję Ci z całego serca za dary, którymi obdarzasz naszą rodzinę za pomoc w rozwiązywaniu trudności. Proszę Cię jednocześnie o Dary Ducha św. dla Dawida o siłę, moc, zdrowie, dobrych ludzi na jego drodze niech realizuje soje cele niech pozbędzie się słabości, która omotała jego osobowość.
Joanna napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito która byłaś mi kiedyś bardzo bliska, pomóż wyjść mojej córeczce z zaburzeń,z którymi borykamy się od roku. Wymódl cud, bo ja straciłam już nadzieję. Postaw na naszej drodze lekarza, który zechce pomóc. Pomóż wyjść z sytuacji beznadziejnej. Przywróć mi wiarę w Boga, bo tęsknię.
Ewa z Koszalin napisał/a Marzec 15, 2018:
O nawrócenie Michała., uzdrowienie go ze skłonności homoseksualnych, o zerwanie przez niego wszelkich złych relacji, zwłaszcza z Bartoszem.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cie o zdrowie. Wstaw się u Syna Najwyższego prowadź moje dzieci i nas dobrą drogą . Daj zdrowie i siłę abyśmy wychowali nasze dzieci. Amen
Anna napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę by mój mąż był dla mnie dobry, aby nigdy się nie zmieniał. Aby zło odeszło od niego. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.
Czcicielka napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito, proszę o przemianę Andrzeja i naprawienia zła, które wyrządził
Patrycja z wieliczka napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito błagam o zdrowie dla mojej całej rodziny. Proszę o łaskę zdrowia miłość i szacunek w naszym domu. Spraw św. Rito aby mama i Krzysiek umieli ze sobą rozmawiać. Św. Rito błagam o to abym radziła sobie w swoje pracy i nie popełniała błędów. Błagamy o lepszą sytuację finansową. Spraw aby w naszym domu panował spokój, uśmiech każdego z nas. Kochamy Cię
Mariola napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito błagam o pomoc dla Bartka. Pomóż mu odzyskać wiarę w siebie. Proszę aby zmienił swoje pesymistyczne nastawienie do życia. Święta Rito nie wiem jak mu pomóc, a martwię się o niego. Pomóż mu znaleźć miłość w życiu. Pomóż aby sprzęt potrzebny mu do pracy nie psuł się, bo nie ma pieniędzy na nowy. Święta Rito pomóż mu, wysłuchaj prośby matki.
Barbara z K napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę dopomóż moim dzieciom żeby im było łatwiej w życiu. Syn ciągle się boryka ze złą sytuacją finansową, a córka czuje się samotna - postaw na jej drodze dobrego i mądrego chłopaka. Jezu, ufam Tobie. Ty wiesz, co masz z tym zrobić. Proszę o pomoc dla moich dzieci. Tobie je powierzam.
Monika z Kamień napisał/a Marzec 15, 2018:
Św Rito, błagam Cię o szczęśliwe zakończenie sprawy związanej z garażem. Dziękuję.
Barbara z K napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito proszę, wysłuchaj moich próśb w wiadomej sprawie, poproś naszego Pana Jezusa o pomoc. Jest mi ciężko zwyczaj dobrzy ludzie mają pod górkę. Jezu, ufam Tobie. Ty wiesz co masz z tym zrobić.
Monika z Kamień napisał/a Marzec 15, 2018:
Św Rito, bardzo Cię proszę, aby w końcu udało Mi się zajść w ciążę. Dziękuję
KRYSTYNA z Gdańsk napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito dziękuję za wszystkie łaski otrzymane od naszego Pana za Twoim wstawiennictwem. Proszę gorąco wypraszaj nadal potrzebne nam łaski, zdrowie, a szczególnie o uzdrowienie z choroby nowotworowej siostrzenicy Soni oraz Anny i Romana. Święta Rito, prosimy, opiekuj się nadal naszą całą rodziną.
Jacek i Ela z Bielsko Biala napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Nasza Umiłowana, pomóż, proszę.
Monika z Warszawa napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito, proszę Cie o wstawiennictwo u Pana w następujących intencjach: 1) prośba o pomoc w znalezieniu pieniędzy na spłatę długów. Na dzień dzisiejszy kwota 20.000 zł jest wystarczająca, 2) o jedność, miłość, zdrowie w naszym małżeństwie i rodzinie 3) o pomoc w skończeniu szkoły przez Mateusza i w zdaniu matury 4) o znalezienie dziewczyny dla Bartka Dziękuję Św. Rito za wszystkie okazane mi i mojej rodzinie łaski, za Twoją opiekę, za to, że orędujesz u Boga w powierzanych Ci intencjach. Monika
Lusia z Żywiec napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito wstaw się u Jezusa Miłosiernego za moim synem Marcinem, pomóż rozwiązać sprawę Bogu wiadomą, pomóż mu znaleźć miłość jego życia, aby nie był samotny i zagubiony. Św. Rito proszę o dary Ducha Św. dla niego. Dziękuję za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem. Bóg zapłać!
Elżbieta napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cię odmień serce mojego nieprzyjaciela, aby mi pomógł i oddał mi to co mi się należy.
HELENA z JAROSŁAW napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito proszę Cię bądź przy mnie i powierzaj wszystkie moje sprawy Panu Bogu. Niech błogosławi mojej rodzinie. Aby z dobrym sercem szli przez życie. Św. Rito Ty znasz wszystkie moje potrzeby i problemy błagam pomóż mi. Dziękuję za otrzymane już łaski Bóg zapłać
Ewa z Krakow napisał/a Marzec 15, 2018:
Najdroższa Św. Rito proszę wyjednaj mi wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla każdego z nas Panu Bogu wiadome. Proszę o dobry wybór drogi życia i dobrą pracę dla mojej córki oraz wszelkie łaski dla syna i jego Rodziny. Proszę o pokój, miłość, radość, mądrość życia i zdrowie fizyczne i psychiczne dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Jezu Ufam Tobie; proszę zajmij się tym wszystkim. Św. Rito chroń nas przed złem i złymi ludźmi.
Paulina z Przemyśl napisał/a Marzec 15, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna i mojej, w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Serdeczne Bóg zapłać za każdą modlitwę.
Katarzyna napisał/a Marzec 15, 2018:
Błagam o modlitwę w intencji Katarzyny i Michała o miłość i przebaczenie, żeby znowu byli razem
Anna z Lubin napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito uzdrów moje małżeństwo, rodzinę, proszę pomóż stworzyć fundację św. Marcina.
Jolanta z Filipowice napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cię o uzdrowienie z ciężkiej depresji, powrót pamięci, odzyskanie radości i sensu życia żebym mogła iść do pracy i pomagać innym. Jezu ufam Tobie.
Kasia z Lubawa napisał/a Marzec 15, 2018:
Św. Rito błagam Cię uzdrów moją relację z Piotrkiem by jego serce się otworzyło, by się odezwał. proszę udziel mi łaski bycia żoną i mamą. Proszę również o wstawiennictwo, siły i wytrwanie dla mojej siostry Ady. Z góry Bóg zapłać za wszystko.
Anna z Sroda Wlkp napisał/a Marzec 15, 2018:
Święta Rito proszę cie aby koleżanki nie gnębiły mojej córki aby się nie wyśmiewały. Czuwaj nad nią daj zdrowie siłę mądrość. Obdarzył ją darami Ducha Świętego żeby się nie denerwowała a złych wrogów którzy się z niej śmieją odsuń od mojej córki. Proszę kochana święta Rito opiekuj się nią w szkole wszędzie . Broń ja od złego.Bóg zapłać