Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
25868 wpisów.
Małgorzata z Częstochowa napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Boga aby moja synowa Monika zaszła w ciążę i urodziła zdrowe dzieciątko.
Józef z Zabrze napisał/a Maj 24, 2019:
Bóg zapłać za modlitwę i proszę o dalszą, o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw osobistych.
D. napisał/a Maj 24, 2019:
Proszę o modlitwę w intencji szybkiego powrotu mojego ukochanego do mnie, by znowu mnie pokochał i żebyśmy stworzyli szczęśliwą rodzinę.
Diana napisał/a Maj 24, 2019:
Proszę o modlitwę, by mój ukochany wrócił do mnie i żeby znowu mnie kochał
Janusz,Edyta,Miłosz, Tomek z Sanoka napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito pomóż w rozwiązaniu bardzo trudnej sprawy która gnębi moją rodzinę. Wyproś łaskę rozwiązania byśmy nie stracili domu. Ufamy w Twoją pomoc. Bóg zapłać za modlitwę
Joanna z Tczew napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito naucz mnie całkowitej ufności do Pana, który jest jedyną Prawdą i życiem niech On mnie prowadzi przez całe moje życie. Panie ulecz serca zatwardziałych grzeszników sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka napisał/a Maj 24, 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Bardzo się boję. Proszę o siłę i odwagę do tego, żeby zawalczyć z chorobą. Zwłaszcza, że dostałam się teraz na staż, o który bardzo długo zabiegałam. I na którym bardzo mi zależy. Bardzo proszę jeszcze raz o modlitwę.
Maria z Zamość napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito, proszę Cię pomóż mi znaleźć drogę wyjścia z moich kłopotów. Uproś Jezusa Chrystusa Pana naszego abym sprzedała dom i spłaciła długi. Twoja czcicielka
izabela napisał/a Maj 24, 2019:
Najdroższa św. Rito, patronko spraw beznadziejnych bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Boga o odzyskanie miłości mojego męża, naprawy i uzdrowienia naszego małżeństwa.
Ewa z Kraków napisał/a Maj 24, 2019:
Najdroższa Św. Rito proszę Cie o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę opiekuj się nami i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Kochana Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Św. Rito proszę również o niebo dla mojej mamy i siły dla Taty. Serdeczne Bóg Zapłać
Jadwiga z Resko napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito dziękuję Ci za wszelkie łaski w szczególności za łaskę zdrowia, miej mą rodzinę w swej opiece, nie opuszczaj jej, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mojej córki Karoliny która obecnie bardzo tego potrzebuje
Małgorzata z Kutno napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito chciałabym podziękować za wstawiennictwo. Proszę wybłagaj w moim imieniu zdrowie dla syna. Proszę o rozwój mowy i aby jej brak nie był objawem autyzmu. Bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Najwyższego!
Teresa z Kraków napisał/a Maj 24, 2019:
Proszę o łaskę miłości wzajemnej i zawarcia małżeństwa zgodnego z Bożą wolą, która zawsze jest dla nas najlepsza
Krystyna z Jasło napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito już tyle razy mi pomogłaś. Dziękuję z całego serca. Dzisiaj gorąco proszę wstaw się u dobrego Boga za moją córkę, która ma tyle zmartwień, aby ta sprawa, na którą tak długo czeka została pozytywnie załatwiona. Matko Wspomożycielko wspieraj ją w dzisiejszych badaniach.
Kasia z Lubawa napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. To było cudowne. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boje i wariuję ze strachu-czy mnie ktoś jeszcze pokocha, czy ja jeszcze kogoś pokocham i zaufam.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie dla mamy Ireny, proszę o zdrowie dla operatora i proszę aby wybrany ortopeda ją operował.Proszę miej ją pod swoją opieką i prowadź w zdrowiu.
Józef z Zabrze napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito proszę uproś u Boga pomoc w trudnych sprawach osobistych.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito proszę o zdrowie i proszę o wszelkie łaski w pracy aby wszystko dobrze dla mnie się ułożyło.Proszę pomóż mi i błogosław w każdym dniu.
Patrycja napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito proszę pomóż mi i wstaw sie u Pana Boga w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży, szczęśliwego porodu w terminis oraz zdrowia dla mojego dziecka. Błagam pomóż mi wyleczyć to gardło jak najszybciej. Opiekuj się też moim maleństwem by rozwijało się zdrowo i żeby moje problemy zdrowotne nie miały na niego negatywnego wpływu, proszę aby poziom wod płodowych się podniósł i aby wyniki badań były w normie. Proszę módl się za nami.
Edyta z Sanoka napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny i pomóż znaleźć rozwiązanie bardzo trudnej sprawy Tobie wiadomej nie dopuścić byśmy stracili dorobek życia porusz serca ludzi bezwzględnych by zobaczyli krzywdę ludzka. Ufam w Twoją pomoc
patrycja z Wieliczka napisał/a Maj 24, 2019:
Św. Rito moja ukochana błagam o zdrowie dla moich dzieci Julii i Nikodema spraw aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić błagam o zdrowie dla mnie aby przestały wypadać mi włosy, minęły okropne bóle głowy, polepszył się wzrok, unormowały sprawy kobiece. Św. Rito błagam o to aby Krzysiek przestał kaszleć, aby się wyciszył, był miły umiał rozmawiać z moją mamą. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojego brata Arka, daj mu uśmiech na twarzy i zdrowie. Św. Rito proszę o zdrowie dla mojej mamy aby miała dużo siły i była zdrowa. Św. Rito proszę o to aby na naszej buzi panował zawsze uśmiech, otocz nasz dom każdego dnia swoją opieką. Proszę św. Rito o zdrowie dla Mateusza aby wyszły mu wszystkie badania dobrze, miej go w swej opiece. Św. Rito proszę o pomoc w pracy abym nie popełniła błędów. Św Rito proszę aby Krzysiek dobrze traktował Arka. Św. Rito błagam dopomóż nam finansowo. Kochamy cię mocno. Dziękuję za wszystkie uproszone łaski. błagam aby Krzysiek przestał kaszleć
Róża napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito z całego serca dziękuję za otrzymane łaski i opiekę. Nieustannie proszę Cię o wstawiennictwo u Naszego Zbawiciela aby darował nam nasze grzechy,które to spowodowały ciężki kryzys w życiu małżeńskim ,rodzinnym i aby obdarzył nasze małżeństwo taką mądrością,która prowadzi do wybaczenia i pojednania.Dobry Boże dopomóż naszej rodzinie.
Mariusz napisał/a Maj 24, 2019:
Proszę o zdrowie dla Dawida aby ulżyło mu w tej chorobie. Aby gardło przestało go boleć. Żeby wszystko.było dobrze.
Łucja napisał/a Maj 24, 2019:
Święta Rito, błagam pomóż mojej przyjaciółce w jej bardzo trudnej sprawie. Dziękuje
Mariola napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito o zdrowie. Błagam aby przestał boleć brzuch. Aby ustąpiły dolegliwości które mam. Dziękuję za otrzymane łaski.
Halina z Dębica napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito pomóż mi rozwiązać bardzo trudną sprawę Ty wiesz jaką
M napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito proszę o rozwiązanie dwóch ważnych spraw... Ty wiesz co dla nas dobre...
Justyna z B napisał/a Maj 23, 2019:
Kochana Św. Rito. Zwracam się do Ciebie z gorącą prośbą w intencji zdrowia dla mojej córeczki. Żeby była zdrowa, rozwijała się prawidłowo i zaczęła mówić. O to Cię z całego serca Św. Rito proszę
Piotr z Kraków napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę Św. Rito o pomoc. Uwolnij mnie od złych spraw. Błagam Cię, niech Bóg zatroszczy się o moje sprawy. Wspieraj mnie i wstawiaj się za mną. 🌹
Piotr z Kraków napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę o zdrowie, uzdrowienie z dolegliwości psychicznych i fizycznych. Błagam o pomoc w ułożeniu wszystkich spraw. Błagam o ratunek dla mnie. Św. Rito ratuj mnie. Proszę o pomoc. Wiele dla mnie już wyjednałaś, błagam o dalszą opiekę. 🌹
Agnieszka napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito wyproś łaskę zdrowia dla mojej córeczki Ani aby jutrzejsze wyniki badań się poprawiły a Ania wyszła z choroby i dobrze się rozwijała i zdrowo rosła.. św. Rito pomóż nam..
Patrycja z Kije napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę, by mój chłopak przebaczył mi mój błąd, byśmy dalej mogli tworzyć parę
Agnieszka napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę o dobre wyniki badań krwi oraz łaskę zdrowia dla Ani oraz potrzebne łaski dla niej aby wyszła z choroby. Św. Rito módl się za nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 23, 2019:
Dziękuję Ci święta Rito za wszystkie łaski. Proszę Cię wyproś dla mnie łaskę uzdrowienia.
Ewa napisał/a Maj 23, 2019:
Św.Rito proszę Cię wyproś polepszenie zdrowia dla mojej mamy Alicji. Dziękuję
Ela napisał/a Maj 23, 2019:
🌹Św Rito 🌹dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo u wszechmogacego Boga prowadź nas do niego i strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu pomagaj wszystkim którzy Cię dziś proszą o pomoc w trudnych chwilach wspieraj i miej w swej opiece chcemy czuć twoja obecność w naszym życiu amen Bóg zapłać
BK z Gdańsk napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito, wybacz mi moje zachowanie , moje podejście do pewnych spraw. Proszę mimo wszystko nie odtrącaj mnie, proszę pomóż nam rozwiązać sprawę po naszej myśli. Tak by udało nam się zakończyć nasze problemy. Nawet nie wiem czy mi wolno ciebie prosić o pomoc kolejny raz bo sama tyle razy zawiodłam. Przepraszam, w głębi serca mam iskierkę nadzieji którą mi daje twoja osoba.
Czcicielka z Nowy Sącz napisał/a Maj 23, 2019:
Ukochana Święta Rito błagam o wstawiennictwo u Pana w intencji córki, o pomyślnie zakończenie trudnych dla niej spraw, o Światło Ducha Świętego w podejmowaniu decyzji oraz opiekę i błogosławieństwo na każdy dzień. Jezu Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.
Aga napisał/a Maj 23, 2019:
Św Rito błagam Cię chroń mnie przed niebezpieczeństwem które mi grozi. Mam wrażenie że ktoś mnie śledzi i obserwuje. Pomóż mi proszę w rozwiązaniu tego problemu. Nie opuszczaj mnie.
Małgorzata z Chełm napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito. Wstawiaj się proszę u Pana Boga za Lucyną o uzdrowienie z choroby nowotworowej.
Halina napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę cię św Rito wstaw się Do Pana Naszego Jezusa Chrystusa prosząc o łaskę zdrowia dla mojego brata Władysława proszę Cię miej go w swojej opiece w czasie tej nagłej choroby i dopomóż wrócić do normalnego życia Bóg zapłać.
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Maj 23, 2019:
Św Rito proszę o przemianę relacji w moim domu, rodzinie, o uzdrowienie mnie i mamy z chorób, mojego taty i mojego brata z alkoholizmu, o ich powrót do Boga, mojej cioci z nowotworu, o zdrowie dla babci,o niebo dla zmarłych z mojej rodziny i z moich znajomych.
Elzbieta z dowolne napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę o pomoc.
Barbara z K napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito dopomóż mojemu synowi Krzysztofowi. Proszę o lepszą pracę
małgorzata z Jastrzębie zdrój napisał/a Maj 23, 2019:
Św.Rito ratuj mnie w moich problemach, by mąż i syn chcieli pojechać do brata na ślub.Spraw by przyszły dobre wyniki z cytologi .Pomóż mi rozwiązać problemy finansowe , sprzedaj mi to czego ja nie umiem sprzedać. Ratuj mnie,proszę.
ANNA z Nowogard napisał/a Maj 23, 2019:
Wysłuchaj mnie proszę i pomóż mi o co Cię błagam.
Agnieszka z Kamionki napisał/a Maj 23, 2019:
Św.Rito proszę Cię o to aby mój mąż wrócił do mnie i naszego synka.
Ewa z Poznan napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę o modlitwę w mojej intencji. Proszę Pana Jezusa o zdrowie oraz możliwość posiadania rodziny. Usłyszałam dziś iż czeka mnie pilna operacja guza tarczycy , która może wpłynąć na możliwość posiadania dzieci. Proszę Cie Panie Jezu pomóż mi zwalczyć trudy życia codziennego , prosze o łaskę zdrowia oraz poczęcia dziecka. Dziękuję za wszystkie łaski do tej pory wyświadczone. Bóg zapłać.
Sławomir napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę Cię Boże o to abyś dał mi siłę i zdrowie i pomoc finansową Sławomirowi ale daj to, co Ty chcesz dać, bo Ty wiesz, co w tej sprawie jest najbardziej potrzebne i bardzo mnie kochasz i daj siłę i zdrowie dla mojej żony, a ja Tobie wierzę i ufam.
Anna napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito prosze o zdrowie dla Dawida i pomyślne napisanie dyktanda.
Maria z Zamość napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę Cię o pomoc w spłacie moich długów i sprzedaży domu. Wybłagaj u Jezusa Chrystusa Pana naszego abym sprzedała dom i spłaciła długi. Twoja czcicielka
Kuba z Sochaczew napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę wstaw się za nami. Za naszym małżeństwem za naszą rodziną. Jesteśmy w separacji od kilku lat. Wierzę że jeszcze wszystko się ułoży. Proszę wstaw się do Pana Naszego za osobę która się do tego przyczyniła by przyznała się do kradzieży. Amen.
DAGMARA z WARSZAWA napisał/a Maj 23, 2019:
Najdroższa Św. Rito błagam o wstawiennictwo do Najjaśniejszego Pana o uzdrowienie mnie z raka. Nie pozwól abym osierociła syna.
Ewa z Kraków napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia ,dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha św. dla mnie, moich dzieci, wnusi i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych ,dla całej mojej rodziny Pan wszystko wie proszę Jezu Zajmij się Tym wszystkim. Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie, i całą moją rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
Jola z WAPO napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito błagam Ciebie o wstawiennictwo do Matki Bożej i Pana Boga w intencji o pomoc i wsparcie dla mojej najukochańszej córeczki żeby miała siłę i wiarę w siebie w zaliczeniu ostatnich egzaminów, w mądrym napisaniu pracy magisterskiej i jej obronie na bardzo dobrą ocenę. Bardzo proszę Ciebie Św. Rito od spraw trudnych i beznadziejnych o to żeby żyła w nodze wchłonęła się do wewnątrz nogi i żeby noga była gładka. Proszę o zdrowie dla mojej córki żeby była pod Twoją Św. Rito opieką. Proszę też o to żeby jej znajomy poszedł z na na bal związany z ukończeniem studiów i żeby się dobrze bawili. Bardzo Ciebie proszę najukochańsza Św. Rito o wsparcie dla mojego najukochańszego syna w jego w trudnej sprawie sądowej żeby został całkowicie oczyszczony i uniewinniony i żeby wyszły wszystkie tajemnice, które ta druga strona utajnia i żeby mój syn został uniewinniony całkowicie przez sąd. Bardzo proszę żeby wreszcie zaczęło mu się układać w życiu osobistym jak i zawodowym a przede wszystkim o zdrowie i siłę żeby mógł to wszystko wytrzymać. Błagam Ciebie najukochańsza Św. Rito. Na koniec bardzo Ciebie błagam o zdrowie dla mnie żeby moje badanie cytologiczne przyszło ze jestem zdrowa. Bardzo tez proszę o zdrowie dla mojej mamy żeby jak najdłużej z nami była, dla męża i mojej siostry i jej rodziny. Św. Rito wyproś dla nas łaskę wysłuchania naszych intencji i próśb. Św. Rito miej nas w swojej opiece.
Janusz,Edyta,Miłosz, Tomek z Sanoka napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito prosimy pomóż naszej rodzinie rozwiązać bardzo trudną sprawę Tobie wiadomą, byśmy mogli uratować nasz dom. Bóg zapłać za modlitwę. Święta Rito uproś potrzebną łaskę
Joanna z Tczew napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę wiary, pokoju i miłości. Niech miłość zwycięży wszelkie zło i cierpienie. Panie ulecz serca które nie potrafią kochać sprowadź ich do Twojego źródła jakim jest łaska Bożego Miłosierdzia. Św. Rito módl się za nami.
Agnieszka z Krasnystaw napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito, proszę Cię bardzo o modlitwę i wstawiennictwo w intencji pokonania choroby nowotworowej. Dolegliwości się nasilają. Dziękuję Ci za otrzymane łaski.
izabela napisał/a Maj 23, 2019:
Najdroższa św. Rito, patronko spraw beznadziejnych bardzo Cię proszę o wstawiennictwo do Boga w intencji naprawy, uzdrowienia mojego małżeństwa i odzyskanie miłości mojego męża.
Grażyna z Mikołów napisał/a Maj 23, 2019:
Proszę Święta Rita o siłę i dary Ducha Świętego dla Magdy i Piotrka w przygotowaniu swojego ślubu, który odbędzie się 22 czerwca.
Kasia z Lubawa napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito proszę dopomóż mi w tym cierpieniu z powodu zostawienia mnie przez ukochaną osobę, która tak szybko zapomniała o mnie i tak zraniła. Popełniłam i popełniam tyle błędów ale to z powodu iż bardzo kochałam i tak bardzo tęsknię i kocham a chyba byłam już zagubiona i bezradna i popełniałam błędy. Proszę o wstawiennictwo i łaski dla mnie w intencji którą nosze w sercu ja grzeszna oraz o łaski dla wszystkich których kocham i znam oraz proszących u Ciebie o rzeczy niemożliwe i trudne tak jak moje prośby. Błagam, błagam, błagam uzdrów moje życie które straciłam i moją cudowną miłość, którą straciłam. Co mam robić gdy ciągle kocham i tęsknie-czy ja tak bardzo się pomyliłam co do tego człowieka czy sama doprowadziłam do tego. Św. Rito proszę o pomoc w sprawie niemożliwej bo ja jestem bezradna, zagubiona i bezsilna a do tego grzeszna i głowa nie wie już co myśleć bo chyba chcę by pożałował i zobaczył jak to jest być tak okrutnie porzuconym, choć pewnie bym mu współczuła. Proszę o łaski, błagam, mam już wiek i nie wiem czy jeszcze mogę liczyć na coś. Dziękuję za wszystko i przepraszam ja grzeszna i zagubiona niewiedząca- jak żyć. Proszę o światłość umysłu by brawura z nowym zakupem mnie nie zgubiła. To było cudowne. Błagam dalej o łaski bo jestem okropna czekam cudu ale pewnie nie zasługuję na cokolwiek, może nie mogę być szczęśliwa. Proszę o rozwagę i jasne myślenie i czuwaj nade mną, uzdrów proszę moją duszę, błagam nie opuszczaj mnie. Tak bardzo się boje i wariuję ze strachu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito proszę o łaskę zdrowia, dla całej rodziny i proszę o Twoją opiekę w pracy abym pracowała zgodnie z wykształceniem i o przychylność osób z którymi pracuję aby nie wykorzystywały mnie.
Patrycja napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito błagam Cię wstaw się u Pana Boga w intencji prawidłowego przebiegu mojej ciąży, szczęśliwego porodu w terminie oraz zdrowia mojego synka. Proszę Cię o modlitwę i łaskę o to aby moje problemy z gardłem się skończyły, żeby to nie było nic poważnego z węzłami chłonnymi, abym nie miała jakiejś poważnej choroby która mogłaby zaszkodzić mojemu maleństwu, proszę Cię aby wszystkie badania były w normie, aby poziom wód płodowych był wyższy, aby mój synek rozwijał się prawidłowo i żebym ja w końcu mogła znaleźć trochę spokoju i żebym mogła się cieszyć moją ciążą bez komplikacji i problemów. Amen
Anna napisał/a Maj 23, 2019:
Św. Rito, proszę potrzebne laski i zdrowie dla całej rodziny szczególnie dla mamy która nie może chodzić z powodu bólu kolan oraz dobrego Bożego męża dla mnie, z którym łatwiej byłoby mi żyć. Tak długo już czekam. Wstawiaj się proszę za nami u Pana. Bóg zapłać za modlitwę!
Edyta z Sanoka napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito wyproś potrzebne łaski dla mojej rodziny pomóż znaleźć rozwiązanie bardzo trudnej sprawy. Ratuj nasz dom przed licytacją byśmy znaleźli rozwiązanie tej trudnej sprawy. Ufam w Twoją pomoc
Ryszard z Ełk napisał/a Maj 23, 2019:
Św.Rito wstaw się za moją żoną Elżbietą u tronu Boga najwyższego o pomyślny przebieg operacji w dniu dzisiejszym i o dobre wyniki badań lekarskich jak i również za personel medyczny. Prośbę składa mąż.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito proszę wyproś dla mnie łaskę uzdrowienia.
Dorota z Gdańsk napisał/a Maj 23, 2019:
Święta Rito dziś proszę Cię o łaskę uzdrowienia mnie abym mogła rozpocząć życie pełne Boga. Dziękuję, że nigdy mnie nie zawiodłaś święta Rito.
Monika napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito proszę uproś łaskę uzdrowienia małżeństwa moich Rodziców. W Twoje święto narodzin dla Nieba moi Rodzice obchodzą rocznicę ślubu (37-mą). Niech na nowo odrodzi się w Nich wzajemna miłość, szacunek a urazy zostaną przebaczone. Święta Rito módl się za nami
Barbara napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito dziękuję, że tyle mi pomogłaś w najtrudniejszym okresie mojego życia. Dziękuję, że pomagasz mi znosić ten ból związany z powypadkową niepełnosprawnością. Ten koszmarny ból trwa już 3 lata. Proszę oddal ode mnie złych ludzi. Proszę aby mobber - mój były szef dał mi wreszcie spokój i przestał mnie tak okrutnie dręczyć bo ja tego dłużej nie wytrzymam. Proszę o cud uzdrowienia, mniej cierpienia, mądrych lekarzy, możliwość odzyskania zdolności do pracy, odzyskania zawodu i możliwości dalszego kształcenia się. Proszę o odzyskanie życia osobistego, cud macierzyństwa i pomoc w tych wszystkich trudnościach urzędowych bo nie radzę sobie. Nie mam też już siły. Jest tak ciężko. Błagam wspieraj i chroń mnie. Basia 🌹
Magdalena z Żarów napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito błagam Cię bardzo o szczęśliwy powrót do pracy w laboratorium oraz o bardzo dobrą współpracę z szefem oraz z koleżankami i kolegami w pracy. Twoja czcicielka.
Wiktor napisał/a Maj 22, 2019:
Proszę o oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony.
Małgorzata z Kraków napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito dziękuję za dotychczasowe łaski. Proszę o pomoc w podjęciu dobrej decyzji w sprawie kupna działki.
Viola z Kraków napisał/a Maj 22, 2019:
Św. RITO za twoim wstawiennictwem proszę o zdrowie dla syna Krzysztofa oraz pomoc w pisaniu prac Maciejowi. Dziękuję za dotychczasowe łaski. Módl się za nami.🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Ania napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito, proszę Cię o pomoc w spotkaniu idealnego dla mnie mężczyzny, z którym stworzę szczęśliwą i kochającą się rodzinę.
Ewa z ZG napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito, Ty nie zawiodłaś mnie rok temu kiedy prosiłam o uzdrowienie Przyjaciela z nieuleczalnej choroby. Nie opuszczaj mnie więc też teraz, kiedy proszę o pomoc tym razem dla mnie samej. Proszę, wyjednaj mi u Jezusa łaskę stałego kontaktu, szczerych rozmów z Pawłem, pogłębienia tej relacji, a jeśli tak ma być to i doprowadzenia nas do sakramentu małżeństwa. Spraw Swoją modlitwą, byśmy nigdy nie stracili więzi, która nas łączy i by Pan Bóg raczył odmienić serce P., by zrozumiał to, jak bardzo mnie rani. To sprawa beznadziejna i tylko Ty możesz ją "załatwić" w Niebie.
Krystyna z Kraków napisał/a Maj 22, 2019:
O łaskę uwolnienia naszego mieszkania od uporczywych włamań i "wizyt" nieproszonych "gości" pod nieobecność domowników.
Róża napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito dziękuję za to, że wstawiasz się za naszą rodziną u Boga Ojca, że modlisz się za nasze rozdarte małżeństwo.. Twoja modlitwa jest dla nas wybawieniem, lekarstwem na tę wielką zgryzotę. Błagam nie opuszczaj nas.
Jerzy z Małopolska napisał/a Maj 22, 2019:
Św.Rito, proszę o zdrowie i pomyślny przebieg zabiegu.
Kasia napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito dziękuję za wszystkie łaski jakimi nas obdarzasz. Proszę o pełnienie woli Bożej.
Beata z Gdańsk napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito wypraszaj proszę dla mojej rodziny opiekę Bożej Opatrzności, teraz gdy życie musimy ułożyć sobie na nowo. Proszę o silną głęboką wiarę dla mnie i moich najbliższych. Św. Rito proszę o łaskę odważnego życia Ewangelią!
Justyna z Wrocław napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito.. Ty wiesz..
kat napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito, proszę pomóż znaleźć swoje drogi powołania dla 24-letniego Józefa i 23-letniego Jakuba
maria napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę o łaskę nawrócenia dla męża Ryszarda oraz o łaskę trzeźwości i abstynencji dla niego.
Michał napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę o wstawiennictwo, w sprawie znalezienia dobrej pracy i o zdrowie dla mnie. Niech dolegliwości ustąpią a złe wyniki niech nie okażą się chorobą
M napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito dziękuję za otrzymane łaski, ale jak zwykle proszę dalej... proszę o pomoc w naszej sytuacji...
Beata z Wrocław napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito, w Dniu Twego Święta proszę Cię bardzo w intencji mojego brata i wszystkich materialnych trudności, za nawrócenie i miłość w jego rodzinie, o spowiedź dla taty, o zdrowie duszy i ciała dla mamy, o pracę dla męża i opiekę nade mną i naszymi dziećmi. Błagam wstawiaj się za nami u Jezusa, abyśmy doświadczyli cudu przemiany naszego życia i Twojego wstawiennictwa.
Ela napisał/a Maj 22, 2019:
🌹Św. Rito 🌹dziękujemy i wierzymy w twoje wstawiennictwo prowadź nas do Boga pomagaj nam w naszych utrapieniach, strzeż od złego moje dzieci zachowaj ich w zdrowiu, uproś u dobrego Boga łaskę powrotu do zdrowia synka mojego aby odzyskał to co utracił a jest mu tak potrzebne do życia w radości. Amen. Bóg zapłać
Krystyna Hearn z Horsham, Anglia napisał/a Maj 22, 2019:
O łaskę brania leku przeciw rakowi bez skutków ubocznych i żeby mój organizm nie odrzucał leków. O uzdrowienie z raka.
Halina z Wrocław napisał/a Maj 22, 2019:
Proszę Cię św Rito ubłagaj mi łaskę zdrowia dla moich dzieci i wnuków. Proszę o uzdrowienie w rodzinie z nałogów i chorób. Proszę otocz i Opiekuj się moją rodziną w każdy dzień. Serdecznie Ci dziękuję Św. Rito za Łaski które już otrzymałam. Bóg Zapłać.
Wiesława z Sochaczew napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę Cię o zdrowie i dar macierzyństwa dla Iwonki. Bóg zapłać.
Jacek napisał/a Maj 22, 2019:
Siostro Rito dziękuję Ci za uratowanie naszego małżeństwa i proszę o opiekę nad naszą córką
Urszula z Legnica napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę o uzdrowienie mojej mamy Łucji z krwawienia żołądka i ropiejącego zapalenia podudzia
Ewelina z KRAKOW napisał/a Maj 22, 2019:
Święta Rito, proszę o zdrowie dla rodziców i siostry oraz błogosławieństwo w życiu prywatnym. Panie miej nas w swojej opiece....
Irena napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę o zdrowie duszy i ciała oraz o pomyślny przebieg sesji egzaminacyjnej i dobrą pracę dla Mateusza. Proszę również o rozwiązanie wszystkich trudnych spraw i potrzebne łaski dla siebie i rodziny szczególnie o ulgę w cierpieniu dla Jana.
Graźia napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito proszę Cię popraw mój wzrok. Uratuj mnie, chcę dobrze widzieć. Proszę daj mi zdrowie i ulecz z guza.
Grażyna z limanowski napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito, w dniu Twojego święta, błagam Cię i proszę nawróć mojego syna, daj mu dobrą i porządną żonę oraz szczęśliwe życie. Proszę pomóż nam, nie odmawiaj swojej pomocy i wstaw się za nami do Pana Boga i Matki Najświętszej. Nie zostawiaj nas bez Twojej pomocy, zatroszcz się o nas.
Izabella z Kraków napisał/a Maj 22, 2019:
O zdrowie dla Basi, która ma jutro bardzo poważną operację, błagam Cię św. Rito o wstawiennictwo w jej sprawie. Amen
Grażyna z limanowski napisał/a Maj 22, 2019:
św. Rito, proszę nawróć Paulinę i jej chłopaka
Grażynka z wioska napisał/a Maj 22, 2019:
Św. Rito! Ty wiesz co to trudne dziecko. Błagam uratuj mi go i spraw aby pozostawił całe zło, uczyń cud żeby zechciał się nawrócić i żyć według Bożych zasad. Niech założy zdrową, kochającą i szanującą się rodzinę. Proszę ratuj mi mojego syna, bo tonę w rozpaczy i niemocy. Wstaw się za mną o Święta Rito i okaz mi swoje miłosierdzie. Bóg zapłać. Amen.