Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
19359 wpisów.
Anna z Puławy napisał/a Listopad 20, 2018:
Święta Rito proszę Cię wypraszaj Miłosiernego Pana Jezusa o łaski dla mnie i mojej rodziny. Szczególnie proszę o łaskę zdrowia i pokoju ducha.
Izabela napisał/a Listopad 20, 2018:
Błagam Św. Rito uratuj moje małżeństwo i proszę o pomoc w problemach finansowych i problemach w pracy. Proszę o zdrowie dla moich rodziców i nawrócenie się mojego brata oraz o zdrowie i modlitwę za moją córkę. Błagam o westchnienie w moich intencjach. Błagam abym nie straciła pracy
Róża z Lublin napisał/a Listopad 20, 2018:
Proszę św Rito o ratunek dla mojej rodziny pracę dla syna Arka. Jezu, Ty się tym zajmij 🌹
Józefa z Cmolas napisał/a Listopad 20, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za moją córkę Agnieszkę o opiekę Bożą dla niej w czasie ciąży. Aby ciąża przebiegała prawidłowo a dziecko było zdrowe
Zosia z Warszawa napisał/a Listopad 20, 2018:
Święta Rito, proszę Cię ratuj mnie bo już nie daję rady! Wspieraj mnie abym umiała wybaczyć byłemu chłopakowi. Dręczą mnie paskudne myśli. Jeżeli jest szansa na pojednanie z nim, daj mi proszę jakiś znak, a jeżeli wola Pana Boga jest inna, pomóż mi o nim zapomnieć i być spokojną. Dziękuję za modlitwę.
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 20, 2018:
Św. Rito błagam Cię wyproś u Pana Jezusa Chrystusa łaskę zdrowia proszę o modlitwę w intencjach mojego serca oraz o modlitwę dziękczynną za otrzymywane łaski. Za każdą modlitwę serdeczne Bóg zapłać.
Ewa z Kraków napisał/a Listopad 20, 2018:
Najdroższa Św. Rito dziękuję ze jesteś każdego dnia z nami, dziękuję za wszystko. Św. Rito proszę Cie z całego serca wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla mnie i całej mojej Rodziny Panie mój Ty wszystko wiesz proszę z całego serca... Jezu Zajmij się Tym wszystkim, proszę. Kochana Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana, proszę chroń mnie, moje dzieci, wnusię i całą moją Rodzinę przed złem, przed szatanem, przed złymi ludźmi. Św. Rito proszę również o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie i całej mojej Rodziny. Serdeczne Bóg Zapłać
Sylwia z Radziszów napisał/a Listopad 20, 2018:
O uzdrowienie dla mamy Gosi.
Marta z Węgrów napisał/a Listopad 20, 2018:
Św. Rito wstaw się za mną u Boga. Otocz moją rodzinę swoją opieką. Broń nas przed złem i rozpadem. Wyrwij mnie z pętli moich długów. Pomóż mi zacząć od nowa. Kocham Cię Św. Rito
Daria napisał/a Listopad 20, 2018:
Kochana Św. Rito, błagam o opiekę w tym trudnym czasie, pokieruj wszystkim tak aby było to najlepsze rozwiązanie dla mnie. Wstaw się również za Olą, aby wróciła do zdrowia. Miej w opiece moją córkę aby dokonała właściwego wyboru. Dziękuję za to że jesteś.
Paweł z Częstochowa napisał/a Listopad 20, 2018:
Święta Rito, bardzo Cię proszę o modlitwę o pomyślne zakończenie trudnej sprawy z wiatą magazynową. Proszę cię Św. Rito pomóż rozwiązać tę bardzo trudną sprawę. Dziękuję. Paweł.
Basia z Rz napisał/a Listopad 20, 2018:
O św. Rito błagam Cię o łaskę przebaczenia z serca mojej mamie i siostrom oraz o łaskę zapomnienia krzywd ,tak bardzo tego pragnę, pomóż mi.
Kasia z Lubawa napisał/a Listopad 20, 2018:
Kochana Św. Rito, proszę wstaw się za mną jeśli jest jeszcze szansa o co błagam codziennie uratować wszystko co jest niemożliwe. Serce i ciało krzyczy z bólu i rozpaczy, myśli wariują. Wiem, że on był tym moim jedynym i nie wiem czy dam radę zapomnieć. Myślałam, że Bóg mi go zesłał i go wymodliłam a on mnie zostawił dla innej. Dlaczego Boże???? A może musimy to wszystko przetrwać by zrozumieć co znaczymy dla siebie. Św Rito co mam robić, czuję ogromny strach i bezradność, ból. Boję się życia. Boję się samej siebie. Proszę czuwaj. Błagam strzeż mnie przed samą sobą. Błagam daj znak co robić. Oni są razem, nie chce krzywdzić nikogo ale ciągle go kocham. Strasznie boję się, że nie będę potrafiła zaufać po tym wszystkim. Dziękuję za wszystko bo jestem zwykłym grzesznikiem i chyba bez Twojej pomocy bym już umarła. Boże nie życzę mu źle ale chyba chcę by wrócił do mnie, tak bardzo mi go brak. Św. Rito proszę wstaw się za mną u Boga o dar rodziny i macierzyństwa, błagam o to. Rito dopomóż. Bóg zapłać. Czuwaj nad całą moją rodziną. Czuwaj nad Maryśką o dobre wyniki - czuwaj nad nią proszę ona jest prawie moim aniołem. Bóg zapłać. Pomóż też jeśli jest taka wola wszystkim których kocham i znam oraz tym co proszą o łaski tak jak ja w ogrodzie Św. Rity i ufają Tobie.
Kasia z Slask napisał/a Listopad 20, 2018:
Proszę o modlitwę o światło Ducha Świętego w rozwiązywaniu życiowych problemów i siły do trwania w życiu chrześcijańskim.
Joanna z Tczew napisał/a Listopad 20, 2018:
Św Rito proszę o łaskę i dar pokoju i pojednania się z moim mężem niech to co wydaje się niemożliwe stanie się prawdziwe.Boże Twoja łaska jest nieskończona i Miłosierdzie nie zna granic mniej mnie w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana Naszego. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN. Niech się stanie wola Twoja Panie. Św Rito módl się za nami.
Olivia napisał/a Listopad 20, 2018:
Święta Rito, proszę Cię o pomoc jutro na rozmowie o pracę. Pomóż mi z odwagą podejść do tego dnia. Pomóż, abym mogla pokazać im ze warto jest dać mi szanse. A jeśli niedostane tej pracy, to pomóż mi się nie poddawać i walczyć dalej. Pomóż mi nie wątpić w moje umiejętności i w moją wartość. Pomóż mi nie tracić nadziei. Nie mogę i nie chce przez to wszystko przechodzić bez Ciebie.
Anna Maria z Małopolska napisał/a Listopad 20, 2018:
Święta Rito, proszę wstawiaj się u Boga w intencji mojej chorej Mamy aby miała siłę do walki z chorobą i żeby została uzdrowiona z tej choroby-Jezu Ufam Tobie! Daj siłę i zdrowie Tacie żeby był oparciem dla Niej w tym czasie... Tak wiele razy mi pomogłaś. Wierzę, że będzie dobrze. Jezu Ty się tym zajmij.
Dorota z Gniezno napisał/a Listopad 19, 2018:
O kochana św Rito błagam Ciebie pomóż mi w utrzymaniu mojego miejsca pracy i córki błagam i proszę Cię kochana św Rito oredowniczko u Boga, pocieszycielko i patronko od spraw niemożliwych wysłuchaj mnie. Amen
Barbara z Malopolska napisał/a Listopad 19, 2018:
Św Rito proszę cie o cud uzdrowienia dla mojego męża. Ryszarda z ciężkiej choroby nowotworowej. Proszę ciebie o potrzebne siły dla niego w leczeniu. A mnie i moim dzieciom proszę cie o przetrwanie i codzienną pomoc i Twoją opiekę.
Czcicielka z Pułtusk napisał/a Listopad 19, 2018:
Ukochana św Rito, dziękuję że przy nas jesteś. Błagam Cię dopomóż mi w tej ogromnej potrzebie Bogu wiadomej. Miej w swojej opiece mojego synka. Błagam o Twoją najskuteczniejszą pomoc w tej trudnej sprawie. Błagam.
Zofia z Warszawa napisał/a Listopad 19, 2018:
Kochana Święta Rito bardzo proszę Cię o uzdrowienie dla mojej mamy ponieważ urósł Jej guz na nodze, a lekarze mówią, że to już koniec i nawet nie chcą Jej operować, bo trzeba by uciąć całą nogę. Ty zawsze znajdowałaś lekarstwo i radę na wszelkie choroby. Tak mi trudno pogodzić się z tym, że moja mama może umrzeć. Jak przyjeżdżam do domu tylko z Nią jestem blisko. Często się modli na różańcu i w niedzielę słucha Mszy radiowej. Proszę Cię żeby nie cierpiała, bo życie miała takie ciężkie. Proszę Cię również o uzdrowienie oczu dla mnie. O to byś wspomagała i opiekowała się Bolkiem za granicą. O zdrowie dla Gabrysi, Adasia i Blanki. Za ks. Piotra Popisa, który jest w Zambii - opiekuj się Nim i ratuj kiedy tego będzie potrzebował.
Dominika z Bełk napisał/a Listopad 19, 2018:
Św . Rito proszę o zdrowie dla mojej córeczki Wiktorii, aby doznała łaski uzdrowienia z tych wszystkich chorób. Proszę również o zdrowie dla mojego synka Kacperka i o wytrwałość. Proszę o błogosławieństwo Boże.
Martyna z Łódź napisał/a Listopad 19, 2018:
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, Potężna i sławna święta Rito, zanoszę do Ciebie moją modlitwę w intencji pojednania i dania sobie drugiej szansy z osobą, na której mi zależy. Proszę Cię, wyproś łaskę odmiany jego serca, aby zobaczył, że możemy zbudować razem coś wyjątkowego, przykryj jego dumę walką o moje serce. Proszę Cię o to z całego serca, Martyna.
Renata z Hamm napisał/a Listopad 19, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji moich zmarłych rodziców Jana i Stanisławy Stryjewskich aby Pan miłosierny powołał ich do swojego królestwa i dał im życie wieczne.Amen🙏
ANNA z LUBAN napisał/a Listopad 19, 2018:
Droga św. Rito błagam o wyproszenie dla mnie łaski u Boga , abym mi przyznali rentę na dwa lata oraz prace dla mojego męża.
Zofia z Warszawa napisał/a Listopad 19, 2018:
Św Rito, wstawiaj się proszę za Pawłem u Boga, aby Bóg dał mu łaskę mądrości i dojrzałości życiowej, aby Bóg pozwolił zrozumieć mu swój grzech i pomógł mu się od niego uwolnić. Bóg zapłać za modlitwę.
Ela z Bielsko napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito nasza ratuj nas. Błagamy, dziękujemy Jezu. Pomóż nam ze zdrowiem, z długami...
Czcicielka z Pszczyna napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito proszę wstawiaj się u Boga, za Bartusia aby chętnie chodził do szkoły, był spokojniejszy, odzyskał apetyt i był zdrowy
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 19, 2018:
Tobie powierzam Św. Rito moje problemy, życie, radości i kłopoty, których jest teraz bardzo dużo i nie wiemy jak z tego po ludzku wyjść. Ty Św. Rito nie odmawiasz nikomu pomocy wiec proszę Cię dziś ratuj mnie orędowniczko nasza u Boga. Św. Rito proszę o łaskę zdrowia i dobrych przyjaciół. „Jezu, powierzam się w Twoje ręce”.
Ewa z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Proszę o uzdrowienie duszy dla syna, otwórz mu oczy proszę by zobaczył jak źle postępuje i niszczy sobie życie. Jesteś moją ostatnią nadzieją.
Maciej napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito, pomóż mi wygrać walkę z alkoholizmem
Teresa napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę Cię z całego serca o łaskę zdrowia, błogosławieństwa Bożego i pomyślne rozwiązanie beznadziejnej sprawy majątkowej mojego brata Tomasza. Święta Rito patronko od spraw trudnych i beznadziejnych miej w swojej opiece mojego brata i naszą rodzinę.
Alina z Kudowa Zdroj napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę uzdrowienia i pozytywny wynik badań.
Joanna z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę Cie o nawrócenie i wyprostowanie dróg życia dla mojego brata Łukasza.
Joanna z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę o cud nawrócenia się dla moich sąsiadów Gosi i Marka.
Joanna z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę Cie od zabrania od mojej mamy uciążliwych szumów usznych które nie pozwalają jej normalnie funkcjonować.
Joanna z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę Cię o dar macierzyństwa dla mojej siostry Marzenki.
Joanna z Krakow napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę o uzdrowienie mojego 2,5-letniego synka Stanisława oraz o dar laktacji abym mogła wykarmić małego Tadeuszka.
mama z szczecin napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito dziękuję za skuteczne wstawiennictwo do Boga o zdrowie i błagam o dalsze, o dar macierzyństwa dla mojej córki. Wiem, że Bóg Ciebie słyszy
Iwona napisał/a Listopad 19, 2018:
Za przyczyną Św. Rity proszę o nawrócenie Marcina i siłę do Jego trwania w abstynencji
Ania z Łęczna napisał/a Listopad 19, 2018:
Najdroższa Św. Rito zwracam się do ciebie o pomoc w problemach w pracy. Proszę spraw aby cała sytuacja się zmieniła. Amen
Ewa z Kraków napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito proszę o błogosławieństwo,o moc Ducha św. ,oraz wszelkie laski i dary Ducha św.dla mnie ,moich dzieci ,wnusi i całej mojej Rodziny . Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla każdego z nas. Panie Ty wszystko wiesz proszę Cie z całego serca Jezu zajmij się tym wszystkim proszę. Św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i cala moja Rodzinę przed złem przed szatanem przed złymi ludźmi . Bóg zapłać .
Maryla z Kielce napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito Ty wiesz o co Cię proszę, błagam dopomóż mi w tych prośbach. Dziękuję
B z K napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito proszę dopomóż rodzinie mojego chrześniaka, która może się rozpaść, pomóż im dokonać właściwego wyboru żeby dziecko najmniej ucierpiało. Czcicielka
Iwona napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito, proszę o nawrócenie i cud uzdrowienia dla Jacka
Danka napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito, proszę o pomoc, pomóż i wskaż właściwe rozwiązanie w trudnej sytuacji zdrowotnej, materialnej i zawodowej mojego męża. Proszę o zdrowie dla całej rodziny, szczególnie dla synów i męża.
Iwona napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito, proszę o cud uzdrowienia dla Renaty i jej zbliżenie się do Boga
Kasia z Lubawa napisał/a Listopad 19, 2018:
Kochana Św. Rito, proszę wstaw się za mną jeśli jest jeszcze szansa o co błagam codziennie uratować wszystko co jest niemożliwe. Serce i ciało krzyczy z bólu i rozpaczy, myśli wariują. Wiem, że on był tym moim jedynym i nie wiem czy dam radę zapomnieć. Myślałam, że Bóg mi go zesłał i go wymodliłam a on mnie zostawił dla innej. Dlaczego Boże???? A może musimy to wszystko przetrwać by zrozumieć co znaczymy dla siebie. Św Rito co mam robić, czuję ogromny strach i bezradność, ból. Boję się życia. Boję się samej siebie. Proszę czuwaj. Błagam strzeż mnie przed samą sobą. Błagam daj znak co robić. Oni są razem, nie chce krzywdzić nikogo ale ciągle go kocham. Strasznie boję się, że nie będę potrafiła zaufać po tym wszystkim. Dziękuję za wszystko bo jestem zwykłym grzesznikiem i chyba bez Twojej pomocy bym już umarła. Boże nie życzę mu źle ale chyba chcę by wrócił do mnie, tak bardzo mi go brak. Św. Rito proszę wstaw się za mną u Boga o dar rodziny i macierzyństwa, błagam o to. Rito dopomóż. Bóg zapłać. Czuwaj nad całą moją rodziną. Czuwaj nad Maryśką o dobre wyniki - czuwaj nad nią proszę ona jest prawie moim aniołem. Bóg zapłać. Pomóż też jeśli jest taka wola wszystkim których kocham i znam oraz tym co proszą o łaski tak jak ja w ogrodzie Św. Rity.
Joanna z Tczew napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito proszę o łaskę nawrócenia i pokoju pojednania się z moim mężem niech to co wydaje się niemożliwe stanie się prawdziwe. Boże Twoja łaska jest nieskończona i Miłosierdzie nie zna granic mniej mnie w swojej opiece prowadź nas do Boga Stwórcy i Pana naszego Jezusa Chrystusa. Jezu ufam Tobie, Ty się tym zajmij! Niech się stanie wola Twoja Panie. Św. Rito módl się za nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 19, 2018:
Święta Rito proszę o wszelkie łaski o wyciszenie i o pomoc w pracy.
Patrycja z Kraków napisał/a Listopad 19, 2018:
Bardzo proszę o modlitwę za mnie, abym dobrze przeprowadziła pierwszą lekcję z wos-u na praktykach. O Dary Ducha Świętego, jasności umysłu i uczciwości serca. Bóg zapłać.
Violetta napisał/a Listopad 19, 2018:
Św. Rito moja wielka orędowniczko proszę wejrzyj na Asię i Marcina; proszę aby ich miłość trwała wiecznie niech będą sobie wierni i oddani, niech nic nie stanie na drodze do ich szczęścia proszę cię św. Rito
Violetta napisał/a Listopad 19, 2018:
Kochana święta Rito proszę pomóż tylko ty możesz to uczynić aby Marcin nie kontaktował się z Martą a ona z nim, aby o niej zapomniał proszę, aby nie robił tego co robi, aby się opamiętał przecież kocha Asie i niech pozostanie jej wierny, proszę oddal od niego wszelkie pokusy
Mariola z Sulejówek napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito, proszę o uzdrowienie mojej Mamy, aby mogła chodzić i samodzielnie funkcjonować. Gdy będzie zdrowa zabiorę Ją do Ciebie do Cascii, aby mogła Ci osobiście podziękować.
Dorota z Gniezno napisał/a Listopad 18, 2018:
O święta Rito błagam Ciebie i proszę z głębi serca pomóż mi abyśmy nadal mogły z córką pracować tam gdzie dotychczas. W dniu jutrzejszym nie opuszczaj mnie bo wszystko zależy od rozmowy z Księdzem Proboszczem, która jutro się odbędzie. Błagam pomóż mi w tej rozmowie a także natchnij księdza dobrym słowem dla mnie i niech ksiądz proboszcz stanie w naszej obronie. Błagam wysłuchaj mnie święta Rito.
Edyta z Nasielsk napisał/a Listopad 18, 2018:
Święta Rito! Błagam w sprawie beznadziejnej. Pomóż mi pozbyć się długów. Nie zostawiaj mnie!
RENATA z ŚWIEBODZICE napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o uzdrowienie mnie i przywrócenie pamięci mojej mamie, o wyleczenie mojej córki z otyłości i o pogodzenie z moim partnerem. Pomóż Święta Rito, błagam Cię, nie opuszczaj w potrzebie.
maria z katowice napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito proszę Cię o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego syna Darka i o dobre wyniki z tomografu komputerowego wstaw się do Boga i wyproś Darkowi zdrowie którego tak bardzo potrzebuje i o które tak gorąco proszę. Nie pozwól mi odejść od Ciebie nie będąc wysłuchanym
Marta z Siedlce napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito od spraw beznadziejnych wstaw się za mną proszę o modlitwę i dar potomstwa.
B z K napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc w mojej sprawie, finansowo jest bardzo źle, pomóż żebym dała radę czcicielka
BARBARA napisał/a Listopad 18, 2018:
Błagam o cud uratowania i uzdrowienia małżeństwa i rodziny,o cud nawrócenia męża i dzieci ,o cud wyjścia z przeogromnych długów i o właściwych Bożych współmałżonków i szczęśliwe Bogiem silne rodziny dla dzieci. Bóg zapłać
Aneta napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito dziękuję Ci za moją miłość, za Pawła. To Ty wyprosilas go dla mnie. Dziękuję
Jadwiga z Resko napisał/a Listopad 18, 2018:
Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej wnusi Poli
antoni z L napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito, proszę wyproś potrzebne łaski u Trójcy Świętej, abym zdobył pracę i pokonał kłopoty kredytu. Patronko trudów, módl się za rodziną - ufam. Amen.
Mariola z Wiślina napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o modlitwę za mnie i moja kochaną córkę bo mieszkanie z alkoholikiem jest ciężkie, a ty Św Rito od spraw beznadziejnych wstaw się za nami.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito, proszę pomóż mi w pracy proszę o przyjaznych mi ludzi i korzystne rozwiązanie problemów.Prowadź mnie każdego dnia i błogosław.Proszę też o zdrowie o prawidłowe leczenie aby minęła rwa kulszowa i z okiem wszystko wróciło do normy.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito proszę błogosław mojej Mamie Irenie proszę o zdrowie dla Niej aby przestały ją boleć stawy biodrowe i kolanowe i mogła normalnie bez bólu chodzić proszę aby była bardziej odporna i nie chorowała. Proszę też o dobrze wykonaną protezę aby mogła ją nosić.
Dorota z Gdańsk napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej aby ręka przestała boleć.
Katarzyna napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito, w Tobie pokładam nadzieję, spraw proszę, abyśmy odnaleźli się z Marcinem na nowo i stworzyli szczęśliwy związek.
Bożena z Grabowiec napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji mojego syna, aby odnalazł swoją drogę w życiu poukładał swoje sprawy,które cały czas są nierozwiązane.
J napisał/a Listopad 18, 2018:
Św. Rito błagam o prace dla córki
Natalia napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji cioci Bogusi, o jej powrót do zdrowia.
zona z lipi napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o zdrowie dobre wyniki dla męża Edwarda prosi żona i córki
Klaudyna napisał/a Listopad 18, 2018:
W intencji tych wszystkich ludzi z mojego otoczenia, których nieświadomie skrzywdziłam. Niech św. Rita powierza ich w modlitwie Bogu i błogosławi. Niech Bóg wyprowadzi dobro ze zła. Amen
Elżbieta napisał/a Listopad 18, 2018:
Umiłowana Św.Rito bardzo proszę opiekuj się Rodziną mojej córki Anny i wstaw się za nich do Jezusa i Maryji ,pomóż rozwiązać trapiące ich problemy.Spraw aby byli szczęśliwi.Bóg zapłać
Daniel z Supraśl napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę Święta Rito o zdrowie.
Magda napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o modlitwę abym posługiwała sie płynnie jerzykiem niemieckim w pracy.O zdrowie i opiekę nad naszą rodziną. Abym nie musiała pracować z kobietą która mnie niszczy. Św Rito pomóż kierowniczce w pracy.
Ruda z Ruda napisał/a Listopad 18, 2018:
Proszę o ułożenie mojego życia osobistego, o łaskę małżeństwa, dobrego i kochającego męża. O znalezienie lepszej pracy, poprawy sytuacji finansowej. O zdrowie w rodzinie, o pomyślność dla siostry
Joanna z Tczew napisał/a Listopad 18, 2018:
Św Rito proszę o łaskę nawrócenia i pokoju z mężem niech przestanie być tak brutalny wobec mnie niech nienawiść którą nosi w swoim sercu przestanie istnieć i zadawać tak okrutny ból. Niech się stanie wola Twoja Panie. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMIJ AMEN. Św Rito módl się za nami.
Jadwiga napisał/a Listopad 18, 2018:
Święta Rito proszę opiekuj się naszymi dziećmi Anią i Błażejem oraz moim mężem Darkiem i mną każdego dnia, strzeż nas od złego. Pomóż proszę mojej córce Ani w nauce na studiach.
Czcicielka św Rity z ---- napisał/a Listopad 17, 2018:
Proszę w intencji Kamila jego otoczenia i przyjaciółki. Panie Jezu proszę wyprowadź dobro ze zła a cierń niech zakwitnie różą mądrości, skromności i niewinności. Dziękuję.
Dorota z Gniezno napisał/a Listopad 17, 2018:
Błagam Cię o święta Rito pomóż nam w tych najtrudniejszych dniach, spraw prosimy Ciebie aby Ksiądz Proboszcz do którego muszę się udać stanął po naszej stronie i obronił nas przed upadkiem a także przed tą osobą, która chce mi wyrządzić największą krzywdę w życiu. Prosimy Cię święta Rito wysłuchaj nas, gdyż w Tobie nasza ostatnia nadzieja.
Agata z Opole napisał/a Listopad 17, 2018:
Święta Rito. Poznaliśmy ciebie w bardzo trudnym momencie naszego życia, gdy wydawało się, że świat się nam wali. Modliliśmy się wtedy do ciebie o wstawiennictwo u Boga, o twoją opiekę. Poznaliśmy twoją historię, zakochałam się w twoim życiu. Choć było ciężkie, to jednak dałaś radę. Stałaś się dla mnie świetnym przykładem, przewodnikiem, ratunkiem. Z czasem udało się nam wyjść z kryzysu - uratowałaś naszą rodzinę od nieszczęścia. W tym roku odwiedziliśmy cię w Cascii - to było dla mnie spełnienie marzeń. Dziękuję Ci ogromnie za twoją opiekę. Pozdrawiam gorąco 😊
Helena z Jarosław napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito dziękuję ze jesteś z nami każdego dnia, dziękuję za wszystko i proszę Cię z całego serca o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla mnie, moich dzieci, wnuków i całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę również wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych, dla całej mojej Rodziny Pan wszystko wie proszę. Jezu Zajmij się Tym wszystkim. Kochana św. Rito proszę wstawiaj się za nami u Pana i chroń mnie i całą moją Rodzinę przed złem i złymi ludźmi. Serdeczne Bóg zapłać.
patrycja z Wieliczka napisał/a Listopad 17, 2018:
św. Rito błagam o zdrowie dla moich dzieci Juli i Nikodema spraw aby Nikodem zaczął jeść i więcej mówić, błagam o zdrowie dla całej mojej rodziny, spraw aby Lucyna i Krzysiek umieli ze sobą rozmawiać i się rozumieli oraz o szacunek dla wszystkich w naszym domu; błagam św. Rito chroń nasz dom od złego; proszę o pomoc w pracy abym nie popełniła błędów aby szefostwo było że mnie zadowolone; błagam o to aby Nikodem i Julia nie przynosili chorób z przedszkola. aby Arek był zdrowy błagam, aby wszyscy byli zdrowi abym nie odczuwała bólu głowy; kocham cię św. Rito, dziękuję za wszystko
Dorota napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito spraw żeby Piotr zrozumiał o co chodzi w życiu i nigdy nie odszedł od Boga
Dorota napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito wysłuchaj moich próśb. Ty wiesz o co proszę jako matka. Błagam weź ten ciężar z moich ramion i pomóż moim synom założyć szczęśliwe rodziny z normalnymi katolickimi dziewczynami.
Barbara-Kinga z Kraków napisał/a Listopad 17, 2018:
Ukochana św Rito otocz swą opieką mojego syna który ma problemy ze zdrowiem. Wspomóż by badania i leczenie były dobre.Pomóż mojej córce odnaleźć dobrą drogę w życiu gdyż ufa złym ludziom i tym samym niszczy siebie i bliskich. Pomóż też mojemu zdrowiu.Zawsze Cię wielbię św Rito.
Barbara napisał/a Listopad 17, 2018:
Święta Rito, pomóż mojej siostrzenicy radzić sobie z problemami szkolnymi i uproś łaskę u Pana, by rodzice i nauczyciele potrafili jej dobrze i mądrze pomóc
Bogusława z Kraków napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wyproszenie łask u Boga, opiekę i szczęśliwy przebieg operacji córki Moniki. O Jej powrót do zdrowia i znalezienie upragnionej pracy. Bóg zapłać
Aga z Mosina napisał/a Listopad 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji zdrowia w rodzinie, proszę również o pomoc w znalezieniu pracy. Św Rito módl się za nami.
Mariola z Wiślina napisał/a Listopad 17, 2018:
Proszę o modlitwę za mojego męża o wyleczenie z choroby alkoholowej w której się znalazł aby znalazł prace bo ty Św Rito od spraw beznadziejnych mi tylko zostalas z całego serca dziękuję za mojego intencje
Kasia napisał/a Listopad 17, 2018:
Nie jestem doskonała. Wiele razy w życiu zabłądziłam na drogach, które mnie prowadziły przez nie. Jestem tylko sobą. Czemu tu jestem? Bo dziś potrzebuję pomocy by moja wiara w drugiego człowieka nie zniknęła. Miłość nie jest prosta i całkowicie bez kolcy, ale nikt mi tego nie obiecywał. Tym razem naprawdę staram się jak mogę, robię według najbliższych nawet więcej niż powinnam. Jednak ciągle coś staje nam na drodze. Już nie wiem, czy to właściwa osoba. Św. Rito wspomóż mnie swoją mądrością i pomóż mi zrozumieć to wszystko, bym mogła podejmować właściwe wybory i bym nimi nie skrzywdziła nas. Pogubiłam się...
Dorota napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito zaopiekuj sie nasza rodziną . Daj znak Pawłowi że dokonuje dobrego wyboru . Daj znak Piotrowi co jest najważniejsze w życiu. Ulżyj mamie w cierpieniu . Pomóż nam w wyjściu z długów . Dziękuje Ci.
BASIA z KOZIEGŁOWY napisał/a Listopad 17, 2018:
Św.Rito proś Jezusa o błogosławieństwo dla mojej pracy i dla mojej rodziny
Babcia napisał/a Listopad 17, 2018:
Święta Rito, bardzo proszę o pomoc w sprawach sądowych mojej córki 14 grudnia aby były sprawiedliwe i zapewniły bezpieczenswo i spokój mojemu wnuczkowi Juliuszkowi. Poproszę Cię o wyproszenie wielu sił i łask dla córki na te trudne dni walki o dziecko. Proszę także o łaski Boże dla mojego syna, i jego rodziny.Oraz dziękuję Ci za dotychczasową opiekę.
renata z zamosc napisał/a Listopad 17, 2018:
Droga św. Rito błagam cie o uzdrowienie dla mojego wnuka Tomasza oraz aby zaczął mówić i rozwijać sie jak zdrowe dziecko.
Dorota napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito uproś u Boga aby dał łaskę Piotrowi i Pawłowi dobrego rozeznania spraw osobistych. Proszę o opamiętanie dla Piotra i podjęcie dobrej decyzji dla Pawła
Dorota napisał/a Listopad 17, 2018:
Św. Rito uproś u Boga pozytywne załatwienie naszych spraw finansowych i biznesowych. Błagam o przetrwanie w wierze tego trudnego czasu
Norbert z Kcynia napisał/a Listopad 17, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji przedłużenia mi umowy o pracę i o wieczny odpoczynek dla Babci Anny