Księga intencji

Jeśli chcesz, aby cała społeczność Ogrodu św. Rity pomodliła się w Twoich intencjach, umieść ją właśnie tutaj. A jeśli chcesz je przesłać jedynie Siostrom do modlitwy skorzystaj w formularza na tej stronie.

Dodaj swoją intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
15764 wpisy.
Helena z Jarosław napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha Św. oraz o wszelkie łaski i dary Ducha Św. dla moich córek i wnuków Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla całej mojej Rodziny. Św. Rito proszę opiekuj się nami każdego dnia i chroń nas przed złem i złymi ludźmi Bóg Zapłać
Monika z Gaworzyce napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Św. Rito proszę uproś u Boga łaskę dla mojej córki , aby mogła szczęśliwie doczekać rozwiązania jest w 18 tyg.ciąży i nastąpiły komplikacje wstaw się Św. Rito za tym dzieciątkiem
Barbara z K napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Św Rito proszę weź pod opiekę moje dzieci Krzysztof i Martyna żeby miały lepsze życie W zgodzie ź Bożym milosierdziem żeby założyły rodziny zebym się mogła nacieszyć wnukami żeby syn wyszedł Z tych problemów finans.czcicielka Jezu ufam tobie Ty wiesz co masz Z Tym zrobić dziek s.augustustiank za modlitwę Bóg zapłać matka
Barbara napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Święta Rito, błgam wstaw się za mną u Boga Wszechmogącego o łaskę udrowienia. Bóg zapłać za modlitwę. Barbara
Anita z Kielce napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Święta Rito orędowniczko strapionych błagam wstaw się u Boga i wyproś łaskę uzdrowienia dla mojego małżeństwa - bo jest tak jak być nie powinno. Pretensje, awantury i złe słowa ze strony męża ranią okrutnie. Brak zainteresowania ze strony męża mną i dzieckiem które noszę pod sercem boli. Proszę święta Rito dopomóż by mąż się opamiętał, bo już nie daję rady. Wstaw się za nami.
Roman z Warszawa napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Święta Rito, proszę pokornie wyproś mi u Pana Boga łaskę pracy zgodnej z wola Boża.
Ewa z Krakow napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Najdroższa św. Rito proszę o błogosławieństwo i moc Ducha św. , oraz o wszelkie łaski i dary Ducha św. dla każdego z nas św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych dla córki i syna o dobre załatwienie sprawy . Panie Ty wszystko wiesz .,proszę Jezu zajmij się tym wszystkim . Kochana św. Rito proszę wstaw się za nami i chroń nas przed złem i złymi ludźmi . Bóg zapłać
Basia z K napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Św Rito czuwaj i dopomóż mi w tych moich problemach finansowych jest mi ciężko Jezu Ufam Tobie Ty wiesz co masz. Tym zrobić mniej mnie w swojej opiece Bóg zapłać.
Maria z Kraków napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Św. Rito, proszę dopomóż mi w pisaniu pracy, późniejszym egzaminie. Sama sobie nie radzę.
Anna z Łęczna napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Cudowna Św Rito, zwracam swe modlitwy do Ciebie ,bo wiem że Ty mnie zawsze wysłuchasz .Proszę aby wszystkie problemy finansowe opuściły mnie i mojego męża. Pomóż nam w otrzymaniu własnego domu. Amen
Ewa napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Ukochana święta Rito błagam wyproś mi łaskę pomocy, ratunku w mojej obecnej sytuacji finansowej, która po ludzku jest beznadziejna.
Marek z Hamburg napisał/a Czerwiec 25, 2018:
Kochana św. Rito proszę Cię o łaskę pojednania, pogodzenia się mej żony i mamy, aby dzięki łasce Boga między nimi była zgoda by były dla siebie jak matka i córka. Bóg zapłać
Agnieszka z Kamionki napisał/a Czerwiec 25, 2018:
św. Rito z całego serca dziękuję Ty wiesz za co. Proszę Cie o dalszą opiekę nad cala naszą rodziną.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito, proszę o przemianę w sercu Pawła. Aby wyzbył się złości, nienawiści i innych negatywnych emocji i przejrzał, co w życiu naprawdę się liczy. Aby zechciał zawalczyć o nasz związek.
Bet z Olesno napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Droga święta Rito proszę o łaskę Ducha świętego na czas egzaminu , siły i wytrwanie w nauce dla córki oraz zdrowie dla całej rodziny i dziękuję za otrzymane łaski.
Anna napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito uproś wszystkie potrzebne mi łaski, Ty wiesz o co proszę .
Mariola z Tarnowskie Góry napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św Rito wyproś łaskę uzdrowienia dla synka mojej siostry który od 3 lat choruje na raka. On tak bardzo pragnie chodzić do przedszkola. Zna tylko mury szpitala. Błagał Cie wystaw się za nim u Pana Boga i aby moja siostra mimo przeciwności nigdy w niego nie zwątpiła.
Anna z Myślenice napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito dziękuję nad moją rodziną. Dziękuję za wszystkie łaski która otrzymujemy codziennie od Boga za Twoją przyczyną. Proszę pomóż mojej córce podjąć właściwe decyzje w sprawach Bogu wiadomych. Jezu Ufam Tobie.
Małgorzata z Jasło napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito , z całego serca , proszę o łaskę dobrej pracy dla męża , córki i Janka. Zaczynam już tracić nadzieję , że coś się zmieni. Proszę, wyproś u Pana Jezusa tą łaskę.Amen.
basia.kantor z Milkow napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito proszę za córką w jej trudnym czasie.
Mariola napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito dziękuję z całego serca za Twoje wstawiennictwo u Pana Boga w intencji której ofiarowałam Nowennę w czerwcu. Pan wysłuchał moją prośbę. Dziękuję, wiem że to dzięki Temu wstawiennictwu, otrzymałam łaskę o którą prosiłam. Błagam o dalszą opiekę nade mną i moją rodziną. Błagam aby przestała boleć mnie głowa. Nie wiem już co brać aby ból ustąpił. Św. Rito pomóż mi. Dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię bądź zawsze ze mną.
Robert z WARSZAWA napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito, dopomóż mi, abym zmienił swoje postępowanie w stosunku do swojej Mamy, Siostry, żebym stał się mniej nerwowy, oraz dopomóż Święta Rito, aby wszystko się dobrze ułożyło między mną, a moja dziewczyną, żebyśmy byli ze sobą szczęśliwi nie tylko teraz, ale i w przyszłości.
stina z Kraków napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito,wstaw się za mną w intencjach Bogu wiadomych. Dziękuję, że jesteś.
Dominika z Warszawa napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Bardzo proszę o wstawiennictwo i modlitwę za Michała o spokój i światło wewnętrzne, uzdrowienie. Proszę o pomyślną przyszłość naszego związku. Dziękuję.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito, proszę o zdrowie aby z okiem wszystko wróciło do normy, proszę o dobrych lekarzy i prawidłową i dobrą dla mnie diagnozę.Proszę też o opiekę w pracy. Błogosław mi każdego dnia w zdrowiu i w radości.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św Rito proszę o spokój wewnętrzny, prowadź mnie i pomóż w pracy w wyborze dobrej drogi i niech sprawy zawodowe pomyślnie dla mnie się ułożą. Postaw na mej drodze przyjaznych mi ludzi którzy mi pomogą.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św Rito, proszę błogosław mojej Mamie Irenie daj Jej zdrowie aby bez bólu chodziła, żeby leki pomogły i o zdrowie dla mnie żeby wszystko wróciło do normy i wszelkie łaski .Miej nas pod swoją opieką i błogosław w każdym dniu.
Dorota z Gdańsk napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św Rito proszę miej pod opieką moją siostrę Jolantę proszę o dary Ducha Świętego o prawidłowe wyniki badań,o łaskę zdrowia o dobrych lekarzy i skuteczne leczenie.Pomóż jej w pracy i prowadź w każdym dniu.
Krzysztof z Kraków napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Dopomóż nam święta Rito w czasie sesji egzaminacyjnej. Jutro mam egzamin warunkowy, pojutrze kolejny, koledzy chcą bym zrobił sprawozdanie, na karku jeszcze poprawa z reologii i silników spalinowych... Materiał może nie jest specjalnie trudny, ale nie ma czasu na naukę, stres mnie paraliżuje, więcej się denerwuję niż uczę. Co gorsza goni mnie jeszcze termin wyjazdu na staż, a w sesji poprawkowej terminy "moich' egzaminów się dublują. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Wiem że możesz pomóc, dziękuję też za pomoc na kolokwium i zwolnienie z egzaminu.
A z Krzeszów napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito, proszę Cię, uproś dla nas dar potomstwa, na które tak długo czekamy.
Aneta napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito Dziękuję Ci za łaski które wyprosiłaś już dla mnie. Proszę Cię, aby Tomek otworzył oczy i serce dla mnie tak jak kiedyś, żeby już mnie nigdy więcej nie okłamał. Proszę, aby zniknęła z jego życia ta dziewczyna. Proszę dopomóż aby miał siłę znowu o Nas zawalczyć. Błagam Cię ulituj się nade mną. Tak trudno żyć.
Teresa napisał/a Czerwiec 24, 2018:
św. Rito, wspomożycielko, prosze Cię wstaw się u Boga i wyproś dla mojego brata Jana łaskę uzdrowienia, ulgi w cierpieniach i błogosławieństwo Boże.
Marek z Hamburg napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Kochana św Rito proszę uproś łaskę uzdrowienia naszego małżeństwa, byśmy razem z moją żoną byli sobie wierni, wypełniali przysięgę małżeńska i kochali się wzajemnie. Pomóż proszę by żona zerwała jakiekolwiek relacje szkodzące naszej więzi małżeńskiej z tym mężczyzną. Byśmy byli już razem wychowując nasze dzieci byli przykładnym małżeństwem. Proszę niech Pan Nasz oddali od żony tych mężczyzn i ma w swej opiece nasze małżeństwo.
Teresa napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito, proszę o otwórz serce i oczy Jacka. Św. Rito spraw, proszę, daj odwagi i mądrości, aby zrozumiał, że osoba, która oczernia potajemnie ludzi w pracy nadal nim manipuluje. Proszę cię św. Rito chcę oczyścić swoje serce, pozbyć się bólu, uwolnić umysł z zatruwających myśli.
Edyta napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Święta Rito wlej w serce mojego męża pragnienie posiadania potomstwa. Proszę Cię wstaw się za mną u Boga i uproś dla mnie łaskę macierzyństwa.
Agnieszka z Uk napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Św. Rito proszę za Twoim wstawiennictwem o dar macierzyństwa.
joanna z wrocław napisał/a Czerwiec 24, 2018:
Proszę o powrót do zdrowia mojej mamy będącej po ciężkim udarze i obrzęku mózgu. Proszę o siły które pozwolą mi zamknąć sprawy mamy i podjecie właściwych decyzji co do przyszłości mojej rodziny.
Krystyna z Chrzanów napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św Rito tak bardzo Cię proszę wstawiaj się za moimi dziećmi Anią i Piotrem za moim chorym mężem Bogdanem i za mną. Proszę miej nas w opiece w tych trudnych chwilach dziękuję,że jesteś amen.
Maria z Żywiec napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Proszę o modlitwę o szczęśliwe rozwiązanie. Matka wielodzietnej rodziny.
Jadwiga z Radzymin napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Opiekunko rodzin, uzdrowienie chorych módl się za moim synem Damianem o szczęśliwy zabieg i łaskę zdrowia. Św.Rito czuwaj nad Nim. Patronko spraw trudnych módl się za nami.
Małgorzata z Jasło napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito, z całego serca proszę o zdrowie i łaskę pracy dla mojej kochanej córki, a to, co jej dolega, niech Pan Bóg da mnie. Wysłuchaj, proszę mojej prośby. Amen.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św. Rito, błagam o ratunek dla Pawła i mojej miłości. Tak bardzo pragnę, żebyśmy się pojednali i dali sobie szansę. Św. Rito, błagam Cię, żeby Paweł poczuł w sercu, a szczególnie dziś, w tym wyjątkowym dniu, że bardzo go kocham i żeby na nowo odkrył w sobie miłość do mnie. Żeby właśnie dziś zrozumiał, że kochająca osoba tuż obok to wyjątkowy dar od Boga. Żeby zechciał zawalczyć o naszą miłość. Św. Rito, błagam, pomóż nam, bo sami nie damy rady. Wstaw się za nami, bo bez Bożej pomocy sobie nie poradzimy. Uwierz, że nasza sprawa jest trudna, a nawet beznadziejna, bo nie mamy już ze sobą kontaktu od ponad dwóch miesięcy, a do tego na naszej drodze stoją ludzie, którzy cieszą się z naszego rozstania. Św. Rito, wierzę, że nie zostawisz nas bez pomocy.
Renata z Szczecin napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Kochana św. Rito błagam Cię o cud zdrowia dla s. Stanisławy, dzięki Jej świadectwu życia uwierzyłam w BOGA... wiem, że Twoje wstawiennictwo może wiele zdziałać..
Malgorzata z Kastel Luksic 21215 napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Proszę o modlitwę w intencji Bogu i św. Ricie znanej...amen. dziękuję
Elwira z Warszawa napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św. Rito proszę o powrót moich dzieci pod moję opiekę.
Monika napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św. Rito proszę Cię o wstawiennictwo za duszę zmarłego mojego siostrzeńca Wiesława... Wstaw się proszę za nim u Pana... a nam pomóż pogodzić się z tą tragedią
Agata z Lublin napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito, proszę Cię spraw aby Krzysiek do mnie wrócił. W Tobie moja ostatnia nadzieja. Błagam Cię, oczyść nasze serca i napełnij je wzajemnym przebaczeniem. Pomóż nam zacząć wszystko od nowa i obdarz nas dzieckiem, które kiedyś straciliśmy. Wysłuchaj mnie Święta Rito i zmiłuj się nade mną.
M-na napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Najukochańsza Święta Rito wyproś abym zapomniała o Łukaszu. Teraz kiedy bezpowrotnie Go straciłam i wiem że już nigdy Go nie zobaczę wiem jak bardzo był dla mnie ważny. Teraz żałuję że nic nie zrobiłam. Tak bardzo za Nim tęsknię i tak bardzo mi Go brakuje. Wyproś dla Niego szczęście w życiu prywatnym i zawodowym bo na to zasługuje. Bóg zapłać za wszystko!
Grazyna z Tomaszow napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito, jesteś nadzieją wielu Twoich czcicieli i ja proszę o Twoje wstawiennictwo w sprawie łaski uzdrowienia, ulgi w cierpieniu dla Mieci - jest chora i bardzo potrzebuje pomocy, jest tak uczciwym i dobrym człowiekiem i jeśli jest taka wola Boga proszę o modlitwę w jej intencji
Iwa z Kraków napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito! Proszę, wstaw się u Boga za mną i za Krzysztofem abyśmy zawarli sakramentalny związek małżeński. Miej Krzysztofa w swojej opiece, to człowiek bardzo zagubiony. Módl się za nami!
czcicielka z Gdów napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito, gorąco Cię proszę o: - zdrowie i spokojne życie dla Mamy, - przemianę Andrzeja, - umocnienie wiary Anny, - zgodę w rodzinie i sąsiedztwie oraz rozwiązanie trudnych problemów
czcicielka z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św. Rito spraw żeby wyjazd nad morze w tym roku się udał, proszę o bezpieczny wyjazd i powrót do domu.
sylwia z kujawsko-pomorskie napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Św. Rito proszę o zdanie matury, o zdanie egzaminów zawodowych w czerwcu, bym dostała się na studia na języki, znalazła pracę za granicą, bym na swojej drodze spotkała Toma, żeby odwzajemnił moją miłość, żebyśmy byli razem i szczęśliwi
Izabela z Kraków napisał/a Czerwiec 23, 2018:
Święta Rito odsuń od Marcina myśli samobójcze i sprowadź to do domu. BŁAGAM
Wiesława z Lublin napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito patronko spraw trudnych proszę o pomoc, proszę o pomyślne rozwiązanie sprawy związanej z wymierzeniem granicy działki. Bóg zapłać.
Monika z Toruń napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito, błagam, pomóż mi w odzyskaniu miłości Pawła. Kocham go i chciałabym, żeby on też nadal mnie kochał. Żeby zawalczył o naszą miłość. Św. Rito, pomóż nam, proszę.
Renata z Belgia napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito proszę cię o spokój i zgodę w mojej rodzinie i żeby mój partner przestał nadużywać alkoholu,o zdrowie dla moich dzieci i dziękuję ci bardzo za pomoc w odnalezieniu mojej córki wiem że to twoja zasługa!!! Miej ją w swojej opiece i cało moją rodzinę, ufam tobie i wierzę że mi pomożesz!! Bóg zapłać
beata z olszewo borki napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito dzisiaj Twój dzień, dziękuję Ci, że jesteś. Błagam o modlitwę do Boga za córkę, aby w poniedziałek, we wtorek i środę pomyślnie zdała egzaminy z anatomii.
Matka z Warszawa napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito patronko spraw trudnych Tobie oddaję syna Rafała i jego problemy. Proszę pomóż mu.
Aneta napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Ukochana Św Rito błagam Cię uproś mi łaskę u Boga aby Tomek się opamiętał ja już nie mam siły. Proszę 🌹🌹🌹
Izabela z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę nieba dla moich zmarłych dziadków Stanislawa I Mariana oraz chrzestnej Anny
ZOFIA z KRAKÓW napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito proszę Cię, pomóż mojemu bratu uwolnić się z nałogu alkoholizmu. Proszę o miłość i jedność w mojej rodzinie.
Izabela z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito błagam o powrót Marcina do domu i pomoc w wyleczeniu jego choroby psychicznej. Proszę Rito dopomóż nam w tej strasznej sytuacji
grazyna z chojnice napisał/a Czerwiec 22, 2018:
O pracę dla Miriam i opiekę Maryi
grazyna z chojnice napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Proszę o nowe życie dla Krzysztofa. Szczególną opiekę Maryi.
Czcicielka z W. napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Kochana Rito, powierzam Ci troski mego serca, które dobrze znasz. Błagam pokornie, o Twoje wstawiennictwo u Pana. Amen.
Hanna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito, proszę, by mój aparat fotograficzny - służący mi w ważnych dla mnie sprawach - działał bardzo dobrze; jest bardzo dobrze naprawiony i świetnie działa. Święta Rito, proszę - piszę bardzo dobre wiersze, które zostaną wydane w formie książki.
Alexandra napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito błagam Ciebie o wstawiennictwo w moich intencjach u Twojego Niebieskiego Oblubieńca, który Tobie nigdy nie odmawia wysłuchania i pomocy. Przedstaw Jemu moje problemy, pomóż wrócić do domu, opiekować się Rodzicami, pozwól pomagać innym, daj możliwości na to wszystko. Pozwól odwiedzić miejsce Twojego spoczynku w Cascia, pokłonić się Tobie i dziękować. Bardzo Cię proszę Święta Rito - pokaż mi cel życia i wysłuchaj mnie.
Hanna z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito proszę Cię wstaw się za mną w moich intencjach znanych Bogu i Maryi oraz Tobie. Amen. Opiekuj się każdego dnia moją rodziną, prowadź nas do wieczności. Amen ❤❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito błagam o zdrowie na duszy, ciele i umyśle dla mnie. Proszę o dar pokory, cierpliwości, zgody i pojednania się w rodzinie.
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
święta Rito proszę o zdrowie dla małego Adasia o rozwiązanie jego mowy. Błogosław rodzicom i całej rodzinie spraw aby wrócili do wiary i kościoła.
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito proszę o Dary Ducha Świętego dla moich chrześniaków. Proszę dla nich o zdrowie i odwagę w podejmowaniu życiowych decyzji.
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito proszę o dar zdrowia dla synowej i dzieci pod jej sercem. Błagam o szczęśliwe rozwiązanie, a dla syna proszę o pokorę i cierpliwość w oczekiwaniu na potomstwo.
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito wyjednaj dar pojednania się moich dzieci proszę o przebaczenie sobie urazy i wzajemnej niechęci. Proszę ,błagam dla nich o Dary Ducha Świętego
halina z wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito proszę o łaskę ulgi w cierpieniu i cudu uzdrowienia Elżbiety cierpiącej na raka . Proszę o zdrowie dla mamy i ojca chrzestnego i łaskę spokojnej ,radosnej starości . Dla męża proszę o łaskę nieustanej trzeżwości.
BarbaraKinga z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Ukochana św. Rito otocz Swą opieką moje dzieci i mnie. Teraz podupadliśmy na zdrowiu. Błagam o łaski potrzebne do odzyskania zdrowia. A czcigodne Siostry Augustianki niech Bóg Błogosławi i wszystkich modlących się w intencjach.
ASIA z ŁÓDŹ napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito proszę uproś mi łaskę dobrego i kochającego męża, Proszę o łaskę miłości Darka do mnie., byśmy mogli iść razem przez życie, prowadź mnie, proszę wlej w moje w serce łaskę przebaczenia, proszę o lepszą pracę. Święta Rito błagam dopomóż.
Ewelina z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito, błagam Cię o wstawiennictwo u Pana i Matki Najświętszej za zdrowie moich Rodziców i siostry, błogosławieństwo dla całej Rodziny, dar miłości i spokoju....
Agnieszka z Zielona Gora napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Kochana Święta Rito! Bardzo proszę o cud uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Darka
Anna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Świ. Rito, proszę o Twe wstawiennictwo za siostrę mojej pracownicy, która ma zdiagnozowanego raka. Proszę o dar uzdrowienia.
Maryla z Warszawa napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito, dziękuję za wysłuchanie mojej poprzedniej prośby, dziękuję Twojemu orędownictwu u Boga jestem zdrowa. Tylko Ty możesz mi pomóc - proszę Cię o zdrowie dla całej rodziny oraz o pomyślność i szczęście dla córki Ewy
anonimowo z - napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Proszę cię święta Rito o pomoc materialną, finansową aby nie brakowało pieniędzy pod koniec miesiąca i na wszystko o dobra pogodę za ojczyznę o błogosławieństwo domu.
Kinga napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Proszę o modlitwę przez wstawiennictwo św. Rity w intencji wyczekiwanego Józia.
Anna z Biłgoraj napisał/a Czerwiec 22, 2018:
W intencji Panu Bogu wiadomej
Zofia z Mielec napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Kochana Święta Rito dziękuję Ci za wszystkie łaski, które otrzymałam od Boga przez Twoje wstawiennictwo. Proszę Cię nadal o zdrowie dla mnie i moich najbliższych. Pomagaj nam żyć dobrze na chwałę Bożą. Miej w opiece mojego brata Romana.
Marzena z Biała Podlaska napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito- błagam o opiekę nad maleńką Lilą ,którą w najbliższych dniach czeka operacją, daj Jej i Jej rodzicom siły i zdrowie w tych trudnych dniach , pomóż jak najszybciej wrócić do pełnego zdrowia. czuwaj nad małą Zosią, wspieraj całą moją rodzinę , pomóż Synowi w decyzjach. Dziękuję.
Iwona z Bydgoszcz napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito Proszę Cię, wstaw się u Boga za uzdrowienie mojego syna Michała. Wskaz mu dobrą drogę do odzyskania szczęścia i zdrowia. Pomóż mi.
Agnieszka z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito! Dziękując za łaski otrzymane za Twoim wstawiennictwem, proszę o potrzebne łaski dla chorych: Moniki i Jacka, o dar dzieci dla Ireny i Marka i za śp. Zofię oraz błogosławieństwo Boże dla Jej Rodziny. Proszę również o życie wieczne z Bogiem dla Anny, o pociechę dla Męża, Syna - Kapłana i całej Rodziny. Wspieraj także diakona Piotra w czasie przygotowania do przyjęcia sakramentu święceń. Bóg zapłać za modlitwę!
Krysia z Polska napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Pozdrawiam Cię Św Rito w tak szczególnym Dniu poświęconym Tobie dziękuję za wszystko i błagam Cię Św Rito o wyproszenie łask dla mojej córki o pomoc dla niej w ułożeniu życia i założeniu rodziny błagam Cię dopomóż jej ona tak tego pragnie nie opuszczaj jej zaopiekuj się ją błagam za wszystko BÓG ZAPŁAĆ
Andrzej z Gdańsk napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito dziękuję, że jesteś z nami każdego dnia, za całe dobro jakie otrzymałem od Pana za Twoimi pośrednictwem. Ty jesteś Świętą od rzeczy niemożliwych. Proś ze mną Pana Miłosierdzia o łaskę zdrowia i miłości dla mnie, mojej żony, naszych dzieci i wnuków. Św. Rito proszę wstaw się u Miłosiernego Pana w intencjach Panu Bogu wiadomych. Proszę o łaskę zdrowia dla żony Elżbiety, zdrowia i miłości dla córki Anny i syna Rafała. Aby mieli męża i żonę którzy będą ich kochać, o zdrowie ich ciała i duszy. O pojednanie się z Bogiem dla nich. Ty wiesz Święta Rito jakie troski noszę w sercu swoim. Sławię imię Twoje Święta Rito. Jezu Ty się tym zajmij. Tulę się do serca Jezusowego. Jezu ufam Tobie.
Małgorzata z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św Rito, nieustannie proszę Cie o rozwiązanie trudnych spraw Magdy, o siłę wyjścia i pomyślne zakończenie kryzysu życiowego, o nowe życie dla niej w kraju, proszę także o szczęśliwą podróż dla niej i jej syna.
Barbara napisał/a Czerwiec 22, 2018:
św. Rito, bardzo proszę Cię o pomoc, proszę aby jak najszybciej i jak najlepiej rozwiązała się sprawa z Tomkiem. Proszę, powierz tę znajomość w ręce Boga Twoim wstawiennictwem. Proszę o wspaniałego męża i piękną miłość, tak bardzo boli mnie każdy dzień życia w samotności, już nie daję rady w obecnej sytuacji i napięciu...
Leokadia z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito, bardzo proszę uproś u Boga łaskę uzdrowienia z choroby dla mojego syna.
Barbara z Bad Saulgau napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito błagam o Twoje wstawiennictwo w sprawie Damiana i Rafała. Bóg wie czego najbardziej potrzebują. O Boże błogosławieństwo w imię Jezusa. O oblanie ich potrzebnymi darami. O błogosławieństwo Boże dla Michała i Małgosi.
Agnieszka z Stalowa Wola napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito proszę o pomoc dla taty, Seana i Ani w całkowitym pokonaniu choroby nowotworowej. Proszę o udane operacje dla Ani i Seana. Proszę o uzdrowienie całej rodziny oraz szybkim i pozytywnym zakończeniu wszystkich kłopotów na każdej płaszczyźnie naszego życia.
Hanna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Święta Rito, proszę w wiadomej, ważnej dla mnie sprawie. Mam rentę; piszę dużo wierszy. Zbigniew jest zdrowy; Magdalena dostaje się na wydział matematyki - informatyka od razu na drugi rok; Michał jest całkowicie zdrowy; W jest szczęśliwy i zdrowy.
Agnieszka z Kolno napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito proszę o Twoje wstawiennictwo w przezwyciężeniu mojej choroby. U Boga wszystko jest możliwe........amen.
Tomasz z Gorzów Wlkp. napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Za wstawiennictwem św.Rity proszę o łaskę ratowania mojego małżeństwa, dar wybaczenia, dar miłości, dar rozmowy i pojednania. proszę o pozytywne załatwienie moich spraw sądowych, wyjście z długów i dar dobrej pracy
Rafał napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Św. Rito, proszę wypraszaj mi u Pana naszego Jezusa Chrystusa łaski, których potrzebuję.
Joanna z Kraków napisał/a Czerwiec 22, 2018:
Kochana św.Rito,dziękuję Ci ze wstawiasz sie u Boga za moją rodziną.Proszę Cię,wyproś u Boga zdrowie dla mojego taty.Proszę też o siły dla mamy.